ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
SPAIN
La Liga
Cadiz
-
Granada CF
FRANCE
Ligue 1
Lille
-
Lens
ENGLAND
Championship
Bristol City
-
Leicester City
Millwall
-
West Bromwich Albion
Cardiff City
-
Sunderland
Huddersfield
-
Coventry
Hull City
-
Stoke City
Norwich City
-
Plymouth
Preston NE
-
Rotherham
QPR
-
Birmingham
Sheffield Wednesday
-
Swansea City
Southampton
-
Middlesbrough
Blackburn
-
Ipswich Town
Watford
-
Leeds
PORTUGAL
Liga Portugal
Gil Vicente
-
Famalicao
Benfica
-
Chaves
Estrela Amadora
-
Sporting
RUSSIA
Premier League
Dinamo
-
Rostov
AUSTRIA
1 Liga
Leoben
-
Kapfenberg
St. Polten
-
Amstetten
Ried
-
Grazer AK
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Austria V
-
Blau-Weis Linz
BELARUS
Premier League
Dnepr Mogilev
-
Arsenal Dzyarzhynsk
Dinamo Brest
-
Smorgon
BELGIUM
Challenger Pro League
Beerschot-Wilrijk
-
Genk-2
Club Brugge-2
-
Dender
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Gent
-
Standard
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Igman Konjic
-
Sloga Doboj
Tuzla City
-
Sarajevo
Zeljeznicar
-
Velez M.
BULGARIA
Parva Liga
Pirin
-
Etar
Arda Kardzhali
-
Krumovgrad
Levski
-
Slavia Sofia
CROATIA
HNL
NK Istra 1961
-
Lokomotiva Zagreb
Slaven Koprivnica
-
Osijek
CYPRUS
1. Division, Relegation Group
Apollon Limassol
-
AE Zakakiou
Doxa
-
Othellos
CZECH REPUBLIC
Division 2
Brno
-
Sparta Praha-2
Jihlava
-
Dukla Praha
Opava
-
Hanacka
Pribram
-
Vlasim
DENMARK
National cup
FC Nordsjaelland
-
AGF Aarhus
Silkeborg
-
Fredericia
ENGLAND
League One
Barnsley
-
Cambridge United
Derby County
-
Blackpool
Exeter
-
Charlton Athletic
Fleetwood Town
-
Cheltenham Town
Lincoln City
-
Leyton Orient
Peterborough United
-
Carlisle
Port Vale
-
Bristol Rovers
Reading
-
Northampton
Shrewsbury
-
Oxford United
Stevenage
-
Bolton
Wigan
-
Burton Albion
Wycombe Wanderers
-
Portsmouth
ENGLAND
League Two
Accrington Stanley
-
Morecambe
Barrow
-
Grimsby
Bradford
-
Tranmere Rovers
Colchester
-
Newport
Crawley Town
-
Doncaster Rovers
Forest Green
-
Stockport
Gillingham
-
Crewe
Milton Keynes Dons
-
Walsall
Salford City
-
Sutton Utd
Swindon Town
-
Notts County
Wimbledon
-
Harrogate Town
Wrexham
-
Mansfield Town
ESTONIA
Meistriliiga
Kuressaare
-
Tallinna Kalev
GEORGIA
Erovnuli Liga
Dila Gori
-
Saburtalo
Kolkheti
-
Telavi
Dinamo Batumi
-
Torpedo K.
HUNGARY
NB I
Puskas
-
Fehervar
IRELAND
Premier Division
Derry City
-
Galway
Drogheda
-
St Patricks
Shamrock
-
Bohemians
Shelbourne
-
Dundalk
Waterford
-
Sligo Rovers
IRELAND
1 division
Bray
-
Cobh Ramblers
Cork City
-
Athlone Town
Kerry League
-
Wexford Youths
Longford
-
UCD
Treaty United
-
Finn Harps
LATVIA
Virsliga
FK Jelgava
-
FS Metta LU
LITHUANIA
A Lyga
Banga
-
Dziugas Telsiai
NETHERLANDS
Eerste Divisie
ADO Den Haag
-
Groningen
De Graafschap
-
AZ-2
Den Bosch
-
Dordrecht 90
Eindhoven
-
Cambuur Leeuwarden
Emmen
-
Ajax-2
Helmond Sport
-
Willem II
NAC
-
MVV Maastricht
Telstar
-
Utrecht-2
VV Venlo
-
FC Oss
PORTUGAL
Segunda Liga
Belenenses
-
Feirense
Pacos de Ferreira
-
Oliveirense
Tondela
-
Vilaverdense
ROMANIA
Liga 1, Championship Group
Sepsi
-
Cluj
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
Voluntari
-
Hermannstadt
RUSSIA
FNL
Yenisey
-
Khimki
SCOTLAND
Championship
Ayr United
-
Airdrieonians
SERBIA
Super Liga
Cukaricki
-
Novi Pazar
Radnik Surdulica
-
Vojvodina
Backa Topola
-
Vozdovac
IMT Novi Beograd
-
Zeleznicar Pancevo
SLOVAKIA
Super Liga, Championship Group
Ruzomberok
-
DAC
SLOVENIA
1. SNL
Rogaska
-
Bravo
Maribor
-
Radomlje
Domzale
-
Mura
SPAIN
La Liga2
Burgos
-
Espanyol
SWITZERLAND
Challenge League
Stade Nyonnais
-
Sion
Xamax
-
Schaffhausen
Bellinzona
-
Aarau
WALES
Premier League, Championship Group
Connahs QN
-
Newtown
WALES
Premier League, Relegation Group
Barry Town
-
Penybont
Colwyn Bay FC
-
Aberystwyth
Pontypridd Town
-
Haverfordwest County
CHINA
Super League
Shenzhen Pengcheng
-
Cangzhou Mighty Lions
Wuhan Three Towns
-
Beijing Guoan
JAPAN
J-League
Tokyo Verdy
-
Kyoto Purple Sanga
Sanfrecce Hiroshima
-
Gamba Osaka
Albirex Niigata
-
Kashiwa Reysol
Vissel Kobe
-
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
-
Jubilo Iwata
Kawasaki Frontale
-
F.C.Tokyo
Machida Zelvia
-
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
-
Avispa Fukuoka
Cerezo Osaka
-
Shonan Bellmare
Nagoya Grampus Eight
-
Yokohama F. Marinos
JAPAN
J-League 2
Ventforet Kofu
-
Renofa Yamaguchi
Blaublitz Akita
-
Iwaki
Mito Hollyhock
-
Kagoshima United
Montedio Yamagata
-
Shimizu S-Pulse
Oita Trinita
-
Fagiano Okayama
Tokushima Vortis
-
Thespa Kusatsu
Yokohama FC
-
Vegalta Sendai
Roasso Kumamoto
-
JEF United Ichihara
Ehime FC
-
Fujieda MYFC
KOREA REPUBLIC
K-League 1
Incheon United
-
Daejeon Citizen
Jeonbuk Motors
-
Ulsan
Jeju United
-
Pohang Steelers
Suwon City
-
Gimcheon Sangmu
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Chungnam Asan
-
Cheongju
Seongnam
-
Gimpo Citizen
Seoul E-Land
-
Anyang
QATAR
Stars League
Al Shamal
-
Al Ahli SC
Umm Salal SC
-
Al Muaidar
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Akhdoud
-
Al Raed Buraidah
Al Ittifaq Dammam
-
Al Ahli Jeddah
Al Ittihad Jeddah
-
Al Feiha
Al Taawon
-
Al Hazm Rass
Dhamk
-
Al-Khaleej
UAE
Premier League
Al Wahda FC Abu Dhabi
-
Al Shabab Al Ahli
Ittihad Kalba
-
Ajman
UZBEKISTAN
PFL
Olmaliq FK
-
Bunyodkor
Qizilqum
-
Lokomotiv Tashkent
CAF CHAMPIONS LEAGUE
Playoffs
Simba
-
Al Ahly Cairo
MEXICO
Clausura
Puebla
-
Tigres
America
-
Atletico San Luis
Mazatlan
-
Tijuana
ARGENTINA
Liga Profesional, Round 1
Defensa y Justicia
-
Estudiantes de La Plata
Tigre
-
Belgrano Cordoba
Huracan
-
River Plate
CHILE
Primera Division
Cobresal
-
Palestino
COLOMBIA
Primera Division, Apertura
Alianza Petrolera
-
Deportes Tolima
Junior
-
Deportivo La Equidad
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Dep. Macara
-
Barcelona Guayaquil
PERU
Primera Division, Apertura
Cusco
-
Union Comercio
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Cerro Largo
-
Racing Club
Penarol
-
Nacional M.
AUSTRALIA
A-League
Adelaide United
-
Western United FC
Melbourne City
-
Newcastle Jets
INTERNATIONAL
Club Friendlies
HJK Helsinki
-
PK-35
Ekenas
-
KaPa
PEPO
-
JIPPO
Vaasan PS
-
Jaro
Ilves
-
Lahti
Klubi 04
-
SalPa
Ilves
-
AC Oulu
Mariehamn
-
KTP
INTERNATIONAL
Friendlies - Woman
Japan U-16 W
-
Sweden U-16 W
France U-16 W
-
Mexico U-16 W
ALBANIA
Superliga
Egnatia R
-
Kukesi
KF Tirana
-
Teuta
Vllaznia
-
Erzeni
ARMENIA
First division
Gandzasar
-
Lernayin Artsakh
Nikarm
-
Ararat-2
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
Bad Gleichenberg
-
Voitsberg
Gleisdorf
-
Wolfsberger AC-2
Hertha Wels
-
Deutschlandsberger
LASK Linz-2
-
Union Vocklamarkt
SC Weiz
-
Allerheiligen
Wallern
-
ASK Klagenfurt
AUSTRIA
Regionalliga, West
Motz-Silz
-
Imst
Pinzgau Saalfelden
-
Wolfurt
Schwaz
-
TSV St. Johann
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Drassburg
-
Neusiedl
Marchfeld
-
TWL Elektra
Ardagger
-
Wiener SK
Krems
-
Oberwart
Traiskirchen
-
Rapid-2
AUSTRIA
Regionalliga, Tirol
Fugen
-
Vols
Tirol-2
-
SC Kundl
Kitzbuhel
-
Volders
AZERBAIJAN
Premier League
Gabala
-
Neftci Baku
Kapaz
-
Qarabag
AZERBAIJAN
First Division
Zaqatala
-
MOIK
Imisli
-
Shamakhi
BELGIUM
Pro League reserve
Sint-Truiden U-21
-
FC Liege U-21
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Genk W
-
Anderlecht W
BELGIUM
Super League, Relegation Group - Women
Woluwe W
-
Zulte-Waregem W
CROATIA
1 HNL
Cibalia
-
Zrinski Jurjevac
Solin
-
Jarun
CROATIA Druga NL
Bjelovar
-
Grobnican
Hrvatski Dragovoljac
-
Dugo Selo
Kustosija
-
Jadran LP
Opatija
-
Mladost Zdralovi
Karlovac
-
Hrvace
CROATIA
First League - Women
Hajduk Split W
-
Dinamo Maksimir W
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Liberec U-19
-
Zlin U-19
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Blansko
-
Start Brno
Hodonin
-
Kvitkovice
Uhersky Brod
-
Zlin-2
Frydek Mistek
-
Karvina-2
Hranice
-
Bohunice
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Admira Praha
-
Loko Vltavin
Budejovice-2
-
Kraluv Dvur
Sokol Hostoun
-
Povltavska FA
Domazlice
-
Plzen-2
Pisek
-
Dukla Praha-2
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
Marianske Lazne
-
Slavoj Cesky Krumlov
Klatovy
-
Petrin Plzen
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Olympie Brezova
-
Hrebec
Brandys nad Labem
-
Louny
Meteor P
-
Slany
Neratovice Byskovice
-
Chomutov
Ujezd Praha 4
-
Steti
Cesky Brod
-
Ostrov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Dobrovice
-
Caslav
Spoje Praha
-
Velke Hamry
Hlinsko
-
Turnov
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Zdirec nad Doubravou
-
Velka Bites
Lisen-2
-
FC Velke Mezirici
Slavoj Polna
-
Pelhrimov
Sokol Lanzhot
-
Zdar nad Sazavou
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Slavicin
-
Batov
Holesov
-
Vsetin
Skastice
-
Hfk Olomouc
Viktorie Prerov
-
Novy Jicin
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
FC Vratimov
-
Havirov
Bridlicna
-
Valasske Mezirici
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Kolin
-
Jablonec-2
Banik Sous
-
Boleslav-2
Slovan Velvary
-
Teplice-2
Sokol Zivanice
-
Hradec Kralove-2
Usti nad Labem
-
Chlumec nad Cidlinou
CZECH REPUBLIC
2 Liga - Women
Lisen W
-
Teplice W
DENMARK
Elitedivisionen, Championship Group - Women
Koge W
-
Kolding W
DENMARK
Elitedivisionen, Relegation Group - Women
B 93 W
-
Aalborg W
ENGLAND
National League
Boreham
-
Dagenham and Redbridge
Dorking Wanderers
-
Bromley
Ebbsfleet Utd
-
Southend United
Gateshead
-
Rochdale
Hartlepool
-
Halifax
Kidderminster
-
Altrincham
Maidenhead Utd
-
Aldershot
Oldham Athletic
-
Fylde
Oxford City
-
Wealdstone
Solihull Moors
-
Barnet
Woking
-
Eastleigh
York City
-
Chesterfield
ENGLAND
Premier League 2, Divison 1
Crystal Palace U-21
-
Tottenham U-21
ENGLAND
National League South
Bath
-
Weymouth
Chelmsford
-
Dartford
Eastbourne Borough
-
Maidstone Utd
Farnborough
-
Chippenham
Hampton and Richmond
-
Tonbridge Angels
Havant and Waterlooville
-
Worthing
Hemel
-
Aveley FC
St Albans
-
Braintree Town
Welling United
-
Dover
Weston-super-Mare
-
Taunton Town
Yeovil Town
-
Torquay
Truro City
-
Slough Town
ENGLAND
National League North
Gloucester City
-
Brackley
Alfreton Town
-
Rushall Olympic
Banbury United
-
Hereford
Blyth Spartans
-
Curzon Ashton
Boston United
-
Peterborough Sports
Buxton
-
Chester
Darlington
-
Chorley
Farsley
-
Southport
Scarborough Athletic
-
Warrington Town
Scunthorpe United
-
Kings Lynn Town
South Shields
-
Spennymoor Town
Tamworth
-
Bishops Stortford
ENGLAND
NL Premier, Southern South
Basingstoke Town
-
Gosport Borough
Chesham United
-
Hayes and Yeading
Hungerford Town
-
Bracknell
Poole Town
-
Totton
ENGLAND
NL Premier, Isthmian
Cray Wanderers
-
Chatham
Folkestone Invicta
-
Lewes
Haringey Borough
-
Hastings Utd
Concord Rangers
-
Carshalton Athletic
ENGLAND
NL Premier, Northern
Ashton United
-
Whitby Town
ENGLAND
Profesional Development League
Burnley U-21
-
Crewe U-21
Charlton U-21
-
Bournemouth U-21
ENGLAND
NL Premier, Southern Central
Hitchin Town
-
Needham Market
Telford United
-
Redditch United
ENGLAND
U-18 Premier League
Middlesbrough U-18
-
Sunderland U-18
ESTONIA
Meistriliiga - Women
Saku Sporting W
-
Tabasalu W
Viimsi MRJK W
-
Tallinna Kalev W
Flora W
-
Ararat-TTU W
Tammeka W
-
Lootus W
FRANCE
National 1
Chateauroux
-
Martigues
Cholet
-
Red Star
Dijon
-
Nimes
Le Mans
-
Epinal
Marignane Gignac
-
Versailles
FRANCE
Division 1 - Women
Paris W
-
Montpellier W
GEORGIA
Erovnuli Liga 2
Lokomotiv Tbilisi
-
Shturmi
GERMANY
Regionalliga Nordost
Hertha-2
-
Lokomotive Leipzig
GERMANY
Oberliga, Bremen
BTS Neustadt
-
Geestemunde
ICELAND
League Cup - Women
Valur W
-
Breidablik W
ISRAEL
Liga Leumit
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Kfar Saba
-
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Nof HaGalil
-
Bnei Yehuda
Hapoel Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
Ironi Kiryat Shmona
-
Hapoel Umm Al Fahm
ISRAEL
Liga Alef, North
Ironi Nesher
-
Hapoel Raanana
Hapoel Kaukab
-
Tzeirei Umm al Fahm
Maccabi Ahi Nazareth
-
Maccabi K. Ata Bialik
Maccabi Nujeidat Ahmed
-
Tira
ISRAEL
Liga Alef, South
Ironi Modiin
-
Nordia Jerusalem
Dimona
-
Hapoel Bikat Hayarden
Maccabi Ashdod
-
Maccabi Yavne
Hapoel Bnei Lod
-
Hapoel Herzliya
Maccabi Kiryat Malachi
-
Hapoel Marmorek
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 2
Salernitana U-19
-
Monopoli U-19
Spal U-19
-
Vicenza U-19
Brescia U-19
-
AlbinoLeffe U-19
Cittadella U-19
-
Udinese U-19
ITALY
Serie D, Group C
Campodarsego
-
Clodiense
Virtus Bolzano
-
Este
ITALY
Serie B - Women
Cesena W
-
Lazio W
ITALY
Serie A, Championship round - Women
Inter W
-
Roma W
LATVIA
Liga 1 - Women
Rigas FS W
-
Iecava W
Riga W
-
Olaine W
LITHUANIA
1 Lyga
Kauno Zalgiris-2
-
Nevezis
Panevezys-2
-
NFA Kaunas
Siauliai-2
-
Neptunas
LUXEMBOURG
Promotion dHonneur
CS Grevenmacher
-
Yellow Boys
Etzella
-
Lorentzweiler
Jeunesse Canach
-
FC Mamer
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Spartanii Selemet
-
Saxan
MOLDOVA
Divizia A, round 2
Dinamo-Auto
-
Sherif-2
Olimp Comrat
-
Real Succes
Ungheni
-
Iskra Stali Ribnita
NETHERLANDS
Derde Divisie
Kloetinge
-
Hoek
NORTHERN IRELAND
National cup
Glentoran FC
-
Linfield FC
POLAND
Central Youth League
Cracovia U-19
-
Arka Gdynia U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Jagiellonia-2
-
Unia Skierniewice
Bron Radom
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
POLAND
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin-2
-
Blekitni Stargrad
Unia Solec Kujawski
-
Swit Skolwin
Luzino
-
Notec Czarkow
POLAND
III Liga, Group 3
Gornik Zabrze-2
-
MKS Kluczbork
Warta Gorzow
-
Gwarek Tarnowskie Gory
POLAND
III Liga, Group 4
KSZO Ostrowiec
-
Sokol Sieniawa
PORTUGAL
Campeonato de Portugal Prio, Group A
Montalegre
-
Limianos
PORTUGAL
Campeonato de Portugal Prio, Group C
Uniao de Coimbra
-
Alverca-2
PORTUGAL
League U-23, Relegation Group
Leixoes U-23
-
Academico Viseu U-23
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Farense U-19
-
Guimaraes U-19
ROMANIA
Liga 3, Group 1, Relegation round
Aerostar Bacau
-
Rapid Brodoc
ROMANIA
Liga 3, Group 2, Relegation round
Ramnicu Sarat
-
Viitorul Sutesti
ROMANIA
Liga 3, Group 3, Promotion round
Dunarea Calarasi
-
Agricola Borcea
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Promotion round
Dinamo B-2
-
Dunarea Giurgiu
Popesti Leordeni
-
Blejoi
ROMANIA
Liga 3, Group 4, Relegation round
Pucioasa
-
CS Paulesti
ROMANIA
Liga 3, Group 5, Relegation round
Odorheiu Secuiesc
-
Municipal Brasov
Sepsi-2
-
Viitorul Curita
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Promotion round
Ramnicu-Valcea
-
Vedita Colonesti
Cetatea Turnu
-
Viitorul Daesti
ROMANIA
Liga 3, Group 6, Relegation round
Sporting Rosiori
-
Petrolul Potcoava
Unirea Bascov
-
Curtisoara
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Promotion round
Ghiroda
-
Cetate Deva
ROMANIA
Liga 3, Group 7, Relegation round
CS U Craiova-2
-
Turceni
Gilortul
-
Universitatea Craiova-2
Gilortul
-
CS U Craiova-2
Universitatea Craiova-2
-
Turceni
ROMANIA
Liga 3, Group 8, Relegation round
Avantul Periam
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Promotion round
Gloria Bistrita
-
Unirea Alba Iulia
ROMANIA
Liga 3, Group 9, Relegation round
Metalurgistul Cugir
-
Avantul Reghin
Targu Mures-2
-
Industria Galda de Jos
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Promotion round
SCM Zalau
-
Sighetu Marmatiei
ROMANIA
Liga 3, Group 10, Relegation round
Lotus Baile Felix
-
Minaur Baia Mare
Sanatatea Cluj
-
Olimpia Satu Mare
RUSSIA
Youth League
Ural U-19
-
CSKA U-19
Dinamo U-19
-
Fakel U-19
Nizhnyi Novgorod U-19
-
Rostov U-19
Chertanovo U-19
-
Orenburg U-19
Kr. Sovetov U-19
-
UOR-5 U-19
Akademiya Konopleva U-19
-
Strogino U-19
Sochi U-19
-
Rubin U-19
Spartak U-19
-
Lokomotiv U-19
Zenit U-19
-
Akhmat U-19
Baltica U-19
-
FK Krasnodar U-19
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Zvezda W
-
Chertanovo W
SERBIA
Prva Liga
Jedinstvo Ub
-
Metalac
Radnicki Novi Beograd
-
Sloboda Uzice
Dubocica
-
Macva Sabac
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
BASK
-
Zemun
SLOVAKIA
4. liga, West
Hurbanovo
-
Pata
Lednicke Rovne
-
Lokomotiva Kozarovce
SLOVAKIA
2. liga
Slovan-2
-
Tatran Presov
Slavoj Trebisov
-
MFK Petrzalka
Puchov
-
Dolny Kubin
Pohronie
-
Komarno
SLOVAKIA
3. Liga, West
Raca
-
Podkonice
MFK Zvolen
-
Nove Mesto na Vahom
Malacky
-
Sered
SLOVENIA
2. SNL
Ilirija Ljubljana
-
Triglav
Dekani
-
Tabor Sezana
NK Krka
-
NK Fuzinar
Rudar Velenje
-
Tolmin
SLOVENIA
1. SZNL - Women
Olimpija W
-
Radomlje W
SLOVENIA
3. SNL, West
Sencur
-
Svoboda
SPAIN
Tercera RFEF, Group 3
Torina
-
Escobedo
Laredo
-
Vimenor
SPAIN
Tercera RFEF, Group 5
Tona
-
Castelldefels
Prat
-
Olot
Vilafranca
-
Grama
Rapidenca
-
Mollerussa
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Castellonense
-
Castellon-2
Utiel
-
Ontinyent CF
SPAIN
Tercera RFEF, Group 7
Tres Cantos
-
Parla
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Felanitx
-
Santanyi
SPAIN
Tercera RFEF, Group 12
Las Palmas-2
-
Villa de Santa Brigida
SPAIN
Tercera RFEF, Group 13
Deportivo Minera
-
UCAM Murcia-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 14
Fuente de Cantos
-
Azuaga
Olivenza
-
Jaraiz
SPAIN
Tercera RFEF, Group 16
Casalarreina
-
CD Alfaro
SWEDEN
Division 1, Sodra
Lund
-
Rosengard
Torns
-
Torslanda
Falkenberg
-
Trollhattan
SWEDEN
Division 1, Norra
Vasalund
-
Karlbergs
FBK Karlstad
-
Taby
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Ahlafors
-
Lidkoping
Forward
-
Grebbestads
Gauthiod
-
Vanersborgs FK
Herrestads
-
Kumla
Saffle
-
Stenungsund
Kongahalla
-
Motala
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
Viggbyholms
-
IFK Osteraker
Enkoping
-
Gute
SWEDEN
Division 2, Norrland
Team Thoren
-
IFK Lulea
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Enskede
-
Nykoping
Smedby AIS
-
Sylvia
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Astrio
-
Tord
Laholm
-
Ockero
Hittarp
-
Bergdalens IK
Varbergs GIF
-
Savedalen
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Karlshamn
-
IFK Hassleholm
Osterlen
-
Nosaby
Kristianstad
-
Simrishamn
TURKEY
U-19 League, Group 1
Sivasspor U-19
-
Fenerbahce U-19
UKRAINE
Youth League
Minai U-19
-
Oleksandria U-19
Polessya U-19
-
Chornomorets U-19
Veres U-19
-
Kryvbas U-19
Obolon-Brovar U-19
-
Shakhtar D U-19
UKRAINE
2 Liga
FK Chayka
-
Zvyagel
Niva V
-
Mykolaiv
UCSA
-
Metallurg Z-2
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Mariupol
-
Prykarpattya
Karpaty
-
Viktoriya Sumy
Livyi Bereh
-
Ahrobiznes Volochysk
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Podillya K.
-
Kremin
WALES
FAW Championship, North
Buckley Town
-
Guilsfield
Gresford Athletic
-
Ruthin Town
Llandudno
-
Holywell
Llanidloes
-
Chirk AAA FC
Mold Alexandra
-
Caersws
Porthmadog
-
Airbus
Prestatyn Town FC
-
Flint Town
WALES
FAW Championship, South
Baglan Dragons
-
Llantwit Major
Carmarthen
-
Cwmbran Celtic
Afan Lido
-
Abergavenny Town
Ammanford
-
Caerau
Llanelli
-
Pontardawe
Trefelin
-
Goytre United
Cambrian Clydach
-
Abertillery Bluebirds
BANGLADESH
Premier League
Abahani Chittagong
-
Bangladesh Police
Mohammedan Dhaka
-
Fortis
Sheikh Jamal
-
Sheikh Russel
CHINA
League 1
Dalian Yingbo
-
Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Jiading
-
Yanbian Longding
CHINA
Yi League
Ganzhou Ruishi
-
Guangxi Hengchen
Hubei Istar
-
Langfang Glory City
Shandong Taishan-2
-
Dalian Kun City
Xian Ronghai
-
Shaanxi Changan
CHINA
Super League - Women
Shaanxi Changan W
-
Yongchuan Chashan W
Hainan Qiongzhong W
-
Zhejiang W
Wuhan Jiangda W
-
Henan Songshan Longmen W
HONG KONG
Premier League
Hong Kong U-23
-
Sham Shui Po
INDIA
I-League 2
Kenkre FC
-
Bengaluru United
SC Bengaluru
-
Chirag United SC
INDONESIA
Liga 1
Barito Putera
-
PSIS
Madura United
-
PSS Sleman
PSM Makassar
-
Borneo
JAPAN
J-League 3
Osaka
-
Imabari
Sagamihara
-
Kamatamare Sanuki
Parceiro Nagano
-
Azul Claro Numazu
FC Ryukyu
-
Kataller Toyama
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Ehime W
-
Speranza W
Harima Albion W
-
Orca Kamogawa W
Shizuoka W
-
NGU Nagoya W
JAPAN
WE League - Women
NTV Beleza W
-
Vegalta Sendai W
JAPAN
Football League
Honda FC
-
Rayluk Shiga
Sony Sendai FC
-
Hirakata
Tochigi City
-
Kochi United
Urayasu
-
Reinmeer Aomori
Yokogawa Musashino FC
-
Criacao Shinjuku
JORDAN
Premier League
Al Salt
-
Sahab
KOREA REPUBLIC
WK League - Women
Boeun Sangmu W
-
Incheon Red Angels W
Hwacheon KSPO W
-
Sejong Sportstoto W
Seoul Amazones W
-
Gyeongju W
Suwon W
-
Changnyeong W
KOREA REPUBLIC
K4 League
Seoul Jungnang
-
Chungju Citizen
Geoje Citizen
-
Pyeongchang United
Seoul United
-
Jeonju Citizen
KOREA REPUBLIC
K3 League
Changwon
-
Paju Citizen
Daegu-2
-
Gimhae
Daejeon Korail
-
Hwaseong FC
Mokpo City
-
Ulsan Citizen
KUWAIT
Premier League, Championship round
Al Fehaiheel
-
Al Quadsia
KYRGYZSTAN
Top Liga
Aldier
-
FK Kara Balta
Abdish-Ata
-
Alay Osh
LEBANON
Premier League, Relegation Group
Tadamon Sour Tyre
-
Tripoli SC
MACAO
Elite League
Gala
-
Universidade de Macao
Tak Chun Ka I
-
Hang Sai
Cheng Fung
-
CD Monte Carlo
MONGOLIA
Premier League
Bavarians
-
Khovd
SAUDI ARABIA
Division 1
Al Adalh
-
Al Taraji
Al Faysaly Al Majmaah
-
Al Kholood
Al Qaisoma
-
Al Safa
Al Arabi FC
-
Al Quadisiya Khobar
Al Jabalain
-
Ohod
SAUDI ARABIA
Division 2
Al Nairyah
-
Afif
Al Najoom
-
Al-Rayyan
Al Shoalah
-
Al Zulfi
Al Suqoor
-
Al Taqdom
Al-Lewaa
-
Al Jeel
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Merw
-
Kopetdag Asgabat
Sagadam
-
Ashkhabad
UZBEKISTAN
Pro League A
Olympic-2
-
Mashal Muborak
ALGERIA
National cup
CR Belouizdad
-
Olympique Akbou
ES Mostaganem
-
Hussein Dey
US Biskra
-
MC Oran
USM Annaba
-
CS Constantine
ANGOLA
Girabola
CD Lunda Sul
-
Bravos do Maquis
BOTSWANA
Premier League
Masitaoka
-
Orapa United
Nico United
-
Jwaneng Galaxy
Tafic
-
Holy Ghost
CAMEROON
Elite Two, Promotion Round
Dragon de Yaounde
-
Eding Sport
Tonnerre
-
Aige Royal Moungo
CONGO
Ligue 1
AC Leopards
-
Nouvelle Generation
CARA Brazzaville
-
Cheminots
V.Club Mokanda
-
Kondzo
Jeunesse Unie
-
Nathalys
DJIBOUTI
Division 1
Hayabley
-
Garde-Cotes
AS Port
-
GR SIAF
ETHIOPIA
Premier League
Adama Kenema
-
Kedus Giorgis
Hadiya Hosaena
-
Hambericho Durame
GHANA
National cup
FC Dreams
-
Soccer Intellectuals
MAURITANIA
Premier League
Tevragh-Zeine
-
Inter Nouakchott
ASAC Concorde
-
Chemal
MOROCCO
National Cup
Chabab Mohammedia
-
Youssoufia
OCK Khouribga
-
DHJ El Jadida
RWANDA
National League
Amagaju
-
Marines
Gasogi United
-
Etoile deEst
SIERRA LEONE
Premier League
SLIFA Mount Aureol
-
Bhantal
Wilberforce Strikers
-
Old Edwardians
SOUTH AFRICA
Diski Challenge
Chippa United U-23
-
Kaiser Chiefs U-23
Moroka Swallows U-23
-
Polokwane City U-23
Royal AM U-23
-
Golden Arrows U-23
SuperSport United U-23
-
Cape Town City U-23
UGANDA
Premier League
Airtel Kitara
-
BUL
Wakiso Giants
-
NEC FC
ZIMBABWE
Premier League
Highlanders
-
Simba Bhora
Hwange
-
Bulawayo Chiefs
Yadah
-
Dynamos
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Perez Zeledon
-
Santos Dg
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Dragon
-
Jocoro
FAS
-
Firpo
Fuerte San Francisco
-
Isidro Metapan
Municipal Limeno
-
11 Deportivo
Platense Municipal
-
Santa Tecla
MEXICO
Liga de Expansion, Clausura
Celaya
-
Tlaxcala
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Cruz Azul W
-
America W
Queretaro W
-
Necaxa W
Leon W
-
Mazatlan W
MEXICO
Liga Premier Serie A, Apertura
Correcaminos-2
-
Atletico Saltillo
Tecos
-
Cimarrones-2
Reynosa
-
Coras de Tepic
Chihuahua FC
-
Apodaca
MEXICO
Liga Premier Serie B, Apertura
Deportivo Dongu
-
Caja Oblatos
Chilangos
-
Uruapan
Poza Rica
-
Ayense
MEXICO
U-23 League, Clausura
America U-23
-
Atletico San Luis U-23
Mazatlan U-23
-
Tijuana U-23
USA
NWSL - Women
Orlando Pride W
-
Chicago Red Stars W
San Diego Wave W
-
Seattle Reign W
USA
USL Championship
North Carolina
-
Hartford Athletic
USA
USL League One
Lexingtoon
-
Greenville
Central Valley Fuego
-
Forward Madison
USA
NISA
Savannah Clovers
-
LA Force
ARGENTINA
Primera Nacional
Guilermo Brown
-
Talleres Remedios
Agropecuario
-
Quilmes
ARGENTINA
Torneo Federal A
Sportivo Estudiantes
-
Biblioteca Atenas
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
San Lorenzo W
-
Independiente W
Boca Juniors W
-
Platense W
BOLIVIA
Primera Division, Apertura
Real Santa Cruz
-
The Strongest
BRAZIL
Brasileiro - Women
Ferroviaria W
-
Cruzeiro W
Atletico-MG W
-
Flamengo W
Fluminense W
-
Sao Paulo W
Santos W
-
Bragantino W
Corinthians W
-
Internacional W
BRAZIL
Amazonense, Play Offs
Amazonas
-
Parintins
Manaus
-
Sao Raimundo AM
CHILE
Primera B
U. San Felipe
-
Limache
PERU
Liga - Women
UNSAAC W
-
Dep. Municipal W
VENEZUELA
Primera
Zamora FC
-
Angostura
VENEZUELA
Segunda Division
Fundacion AIFI
-
Maritimo SC
AUSTRALIA
NPL South Australia
Campbelltown City
-
South Adelaide
Modbury Jets
-
Adelaide Olympic
Para Hills
-
Croydon Kings
FK Beograd
-
Adelaide Comets
AUSTRALIA
NPL Western Australia
Armadale
-
Perth RedStar
Balcatta
-
Perth Glory-2
Olympic Kingsway
-
Fremantle City
Stirling Macedonia
-
Bayswater City
Western Knights
-
Floreat Athena
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Sutherland Sharks
-
APIA Tigers
Sydney Olympic
-
Wollongong Wolves
Hills Brumbies
-
Manly United FC
Marconi Stallions
-
Central Coast Mariners-2
Western Sydney-2
-
St George Saints
AUSTRALIA
A League - Women
Adelaide United W
-
Newcastle Jets W
Wellington Phoenix W
-
Western Sydney W
Brisbane Roar W
-
Canberra United W
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Nepean
-
Blacktown Spartans
Northern Tigers
-
Mt Druitt Town
Rydalmere Lions FC
-
Hakoah Sydney City
Bulls Academy
-
Canterbury Bankstown
Inter Lions
-
Dunbar Rovers
Macarthur Rams
-
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders
-
UNSW
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Sturt Lions
-
Fulham United
Western Strikers
-
Salisbury United
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
South Coast Flame
-
Central Coast United
Gladesville Ryde
-
Parramatta Eagles
Sydney University
-
Camden Tigers
Hurstville FC
-
Hawkesbury City SC
Inner West Hawks
-
Mounties Wanderers
Prospect United
-
Granville Rage
WORLD
Club Friendly - Women
Trelleborg W
-
Vittsjo W
Brommapojkarna W
-
Gamla Upsala W
See all 666 games ›