ScoreBat
Developer Tools
Free Video Widget
Free Video API
Free Livescore Widget
Top Leagues
Premier League
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
More
All Competitions
Fixtures
Football Livescore & Live Video
Upcoming Fixtures
Top matches today
Arsenal
-
Bournemouth
Manchester City
-
Wolves
Real Madrid
-
Cadiz
Girona
-
Barcelona
Mallorca
-
Atletico Madrid
Borussia Dortmund
-
Augsburg
Stuttgart
-
Bayern Munich
Sassuolo
-
Inter Milan
ENGLAND
Premier League
Arsenal
-
Bournemouth
Brentford
-
Fulham
Burnley
-
Newcastle United
Sheffield United
-
Nottingham Forest
Manchester City
-
Wolves
SPAIN
La Liga
Real Sociedad
-
Las Palmas
Real Madrid
-
Cadiz
Girona
-
Barcelona
Mallorca
-
Atletico Madrid
GERMANY
Bundesliga
Borussia Dortmund
-
Augsburg
Stuttgart
-
Bayern Munich
Werder Bremen
-
Borussia Monchengladbach
Wolfsburg
-
Darmstadt
Koln
-
SC Freiburg
ITALY
Serie A
Monza
-
Lazio
Sassuolo
-
Inter Milan
FRANCE
Ligue 1
Le Havre
-
Strasbourg
Monaco
-
Clermont
Metz
-
Rennes
Brest
-
Nantes
ENGLAND
Championship
Birmingham
-
Norwich City
Coventry
-
QPR
Ipswich Town
-
Huddersfield
Leeds
-
Southampton
Leicester City
-
Blackburn
Middlesbrough
-
Watford
Plymouth
-
Hull City
Rotherham
-
Cardiff City
Stoke City
-
Bristol City
Sunderland
-
Sheffield Wednesday
Swansea City
-
Millwall
West Bromwich Albion
-
Preston NE
PORTUGAL
Liga Portugal
Boavista
-
Gil Vicente
Rio Ave
-
Guimaraes
Sporting
-
Portimonense
Chaves
-
Porto
RUSSIA
Premier League
Orenburg
-
Kr. Sovetov
FK Krasnodar
-
Akhmat Groznyi
ARMENIA
Premier League
Noah
-
Alashkert
AUSTRIA
1 Liga
Horn
-
Bregenz
AUSTRIA
Bundesliga, Relegation Group
Altach
-
Wolfsberger AC
Blau-Weis Linz
-
Tirol
BELARUS
Premier League
Naftan
-
Gomel
Slutsk
-
Slavia-Mozyr
Arsenal Dzyarzhynsk
-
Dinamo Brest
BELGIUM
First Division A, Championship Group
Cercle Brugge
-
Genk
BELGIUM
First Division A, Conference League Group
Mechelen
-
Gent
BELGIUM
First Division A, Relegation Group
RWDM
-
Charleroi
BOSNIA and HERZEGOVINA
Premier Liga
Zvijezda Bijeljina
-
Igman Konjic
Sloga Doboj
-
Sarajevo
Borac BL
-
Gabela
CZECH REPUBLIC
1. Liga, Championship Group
Slavia Praha
-
Ostrava
CZECH REPUBLIC
1. Liga, Relegation Group
Budejovice
-
Bohemians 1905
Jablonec
-
Karvina
Pardubice
-
Zlin
CROATIA
HNL
Slaven Koprivnica
-
NK Gorica
Osijek
-
Lokomotiva Zagreb
CZECH REPUBLIC
Division 2
Dukla Praha
-
Vlasim
Hanacka
-
Sparta Praha-2
Lisen
-
Prostejov
ENGLAND
League One, Playoffs
Oxford United
-
Peterborough United
ESTONIA
Meistriliiga
Nomme United
-
Kuressaare
Trans Narva
-
Vaprus Parnu
Paide
-
Tallinna Kalev
FINLAND
Veikkausliiga
Ilves
-
AC Oulu
HJK Helsinki
-
EIF
SJK
-
KuPS
FINLAND
Ykkonen
EPS
-
Atlantis
KPV
-
PKKU
RoPS
-
Klubi 04
VIFK
-
Jyvaskyla
FRANCE
Ligue 2
Auxerre
-
Paris FC
Guingamp
-
Saint-Etienne
GERMANY
2. Bundesliga
Greuther Furth
-
Eintracht Braunschweig
Hansa
-
Karlsruher
Kaiserslautern
-
Magdeburg
GERMANY
3. Liga
1860 Munchen
-
Borussia D-2
Dynamo Dresden
-
Verl
Erzgebirge Aue
-
Arminia Bielefeld
Freiburg-2
-
Regensburg
Ulm
-
Viktoria Koln
Sandhausen
-
RW Essen
HUNGARY
NB I
Mezokovesd
-
Zalaegerszeg
Puskas
-
Varda
Ujpest
-
Diosgyor
ICELAND
Premier League
FH Hafnarfjordur
-
Vestri
ISRAEL
Ligat Al, Championship Group
Hapoel Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Bnei Raina
-
Maccabi Haifa
ISRAEL
Ligat Al, Relegation Group
Maccabi Netanya
-
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Petah Tikva
-
Hapoel Jerusalem FC
KAZAKHSTAN
Premier League
Kyzyl-Zhar
-
Turan Turkistan
Zhenis
-
Yelimay Semey
Kairat
-
Atyrau
Tobol
-
Zhetysu
Aksu
-
Ordabasy
Aktobe
-
Astana
MALTA
Premier Division
Hamrun Spartans
-
Hibernians FC
MONTENEGRO
1. Division
Arsenal Tivat
-
Buducnost
Jedinstvo BP
-
Mornar
Jezero
-
Mladost DG
Rudar Pljevlja
-
Decic Tuzi
Sutjeska Niksic
-
OFK Petrovac
NORWAY
1. Division
Egersund
-
Lyn
Levanger
-
Sogndal
Mjondalen
-
Aalesund
Raufoss
-
Asane
Sandnes Ulf
-
Moss
Stabek
-
Kongsvinger
Start
-
Ranheim
Valerenga
-
Bryne
NORWAY
Eliteserien
SK Brann
-
Rosenborg
POLAND
Ekstraklasa
LKS Lodz
-
Slask
Zaglebie L
-
Rakow
Stal Mielec
-
Jagiellonia
POLAND
I Liga
Resovia Rzeszow
-
Miedz Legnica
Lechia Gdansk
-
Tychy 71
Katowice
-
Stal Rzeszow
PORTUGAL
Segunda Liga
Feirense
-
Leiria
Academico Viseu
-
Leixoes
Oliveirense
-
Tondela
ROMANIA
Liga 1, Relegation Group
FC Botosani
-
Voluntari
Universitatea Cluj
-
Dinamo B
RUSSIA
FNL
SKA Khabarovsk
-
KAMAZ
Khimki
-
Sokol
Chernomorets
-
Torpedo
Alania
-
Shinnik
Neftekhimik
-
Yenisey
Dynamo Mkh
-
Volgar-Gazprom
Rodina Moskva
-
Arsenal T
SCOTLAND
Division 1
Cove Rangers
-
Edinburgh City
Falkirk
-
Alloa Athletic
Hamilton
-
Kelty Hearts
Montrose
-
Queen of the South
Stirling Albion
-
Annan Athletic
SCOTLAND
Division 2
Bonnyrigg Rose
-
Forfar Athletic
East Fife
-
Spartans
Elgin City
-
Clyde
Peterhead
-
Dumbarton
Stranraer
-
Stenhousemuir
SCOTLAND
Division 2, Relegation
Buckie Thistle
-
East Kilbride
SCOTLAND
Premier League, Championship Group
Celtic
-
Hearts
Dundee
-
St. Mirren
SCOTLAND
Premier League, Relegation Group
Aberdeen
-
St. Johnstone
Motherwell
-
Livingston
Ross County
-
Hibernian
SLOVAKIA
Super Liga, Championship Group
Spartak Trnava
-
Ruzomberok
Slovan
-
Zilina
SLOVAKIA
Super Liga, Relegation Group
Trencin
-
Zemplin Michalovce
Zlate Moravce
-
Skalica
SLOVENIA
1. SNL
Aluminij
-
Bravo
Koper
-
Domzale
Maribor
-
Celje
SPAIN
La Liga2
Mirandes
-
Real Valladolid
Huesca
-
Oviedo
Racing Santander
-
Elche
FC Cartagena
-
AD Alcorcon
SWEDEN
Superettan
Oddevold
-
Sundsvall
Sandviken
-
Brage
Degerfor
-
Landskrona
Oster
-
Gefle
Utsiktens
-
Skovde
SWEDEN
Allsvenskan
Kalmar
-
Halmstad
Mjallby
-
Brommapojkarna
Sirius
-
Hacken
SWITZERLAND
Super League, Championship Round
Servette
-
Winterthur
Lugano
-
St. Gallen
SWITZERLAND
Super League, Relegation Round
Grasshoppers
-
Stade Lausanne Ouchy
TURKEY
Super Lig
Istanbulspor
-
Demirspor Adana
Kayserispor
-
Karagumruk
Samsunspor
-
Trabzonspor
TURKEY
1. Lig
Eyupspor
-
Goztepe
UKRAINE
Premier League
Oleksandria
-
Rukh Lviv
Obolon Kyiv
-
LNZ Cherkasy
Metalist 1925
-
Vorskla
CHINA
Super League
Qingdao Youth Island
-
Shandong Taishan
Henan Songshan Longmen
-
Tianjin Tigers
KOREA REPUBLIC
K-League 1
FC Seoul
-
Ulsan
Pohang Steelers
-
Jeonbuk Motors
Suwon City
-
Gangwon FC
KOREA REPUBLIC
K-League 2
Gimpo Citizen
-
Bucheon 1995
Chungnam Asan
-
Anyang
Seongnam
-
Suwon Bluewings
SAUDI ARABIA
Pro League
Al Shabab Riyadh
-
Al Raed Buraidah
Al Taee Hail
-
Al-Khaleej
Al Nasr Riyadh
-
Al Wahda Mecca
UZBEKISTAN
PFL
Andijon FK
-
Sogdiana
CANADA
Premier League
Pacific
-
York United
USA
Major League Soccer
Atlanta United
-
Minnesota United
Charlotte
-
Portland Timbers
D.C. United
-
Philadelphia Union
Inter Miami FC
-
New York Red Bulls
Orlando City
-
FC Cincinnati
San Jose Earthquakes
-
Los Angeles FC
Toronto FC
-
Dallas
Chicago Fire
-
New England Revolution
Houston Dynamo
-
St. Louis
Nashville
-
Montreal Impact
Real Salt Lake
-
Sporting KC
Vancouver Whitecaps
-
Austin FC
BRAZIL
Serie A
Fluminense
-
Atletico-MG
RB Bragantino
-
Flamengo
Corinthians
-
Fortaleza
Cruzeiro
-
Internacional
CHILE
Primera Division
Cobresal
-
Colo Colo
Union Espanola
-
Universidad Catolica
COLOMBIA
Primera Division, Apertura Quadrangular
Deportes Pereira
-
Atletico Bucaramanga
Junior
-
Millonarios
ECUADOR
Liga Pro, First stage
Cumbaya
-
Dep. Macara
Mushuc Runa
-
LDU-Quito
Delfin
-
Barcelona Guayaquil
PARAGUAY
Division Profesional, Apertura
Tacuary
-
Sportivo Trinidense
PERU
Primera Division, Apertura
Los Chankas
-
Cusco
Carlos Manucci
-
Deportivo Garcilaso
Comerciantes Unidos
-
Union Comercio
URUGUAY
Primera Division, Apertura
Boston River
-
Miramar
Wanderers
-
Atletico Progreso
AUSTRALIA
A-League, Playoffs
Sydney FC
-
Macarthur
Melbourne Victory
-
Melbourne City
ALBANIA
Superliga
Erzeni
-
Kukesi
Laci
-
KF Tirana
Partizani
-
Skenderbeu
Teuta
-
Egnatia R
Vllaznia
-
Dinamo Tirana
ALBANIA
Division 1
Apolonia
-
Besa
Elbasani
-
Tomori Berat
Flamurtari
-
Luzi
Korabi Peshkopi
-
Burreli
Lushnja
-
Kastrioti
Vora
-
Bylis
ANDORRA
Primera Divisio
Pas de la Casa
-
Santa Coloma
ARMENIA
First division
Andranik
-
Lernayin Artsakh
Ararat-2
-
Gandzasar
Ararat-Armenia-2
-
Onor
Shirak-2
-
Nikarm
AUSTRIA
Regionalliga, Mitte
St. Anna
-
Gleisdorf
AUSTRIA
Regionalliga, West
Reichenau
-
Wals-Grunau
Austria Salzburg
-
Hohenems
Dornbirner SV
-
Bischofshofen
Imst
-
Rothis
TSV St. Johann
-
RW Rankweil
AUSTRIA
Regionalliga, Ost
Donaufeld Wien
-
Austria W-2
Mauerwerk
-
Leobendorf
AUSTRIA
Bundesliga - Women
Bergheim W
-
Vorderland W
AZERBAIJAN
Premier League
Kapaz
-
Sumgayit
Qarabag
-
Neftci Baku
BELARUS
Premier League - Women
Vitebsk W
-
Bobruichanka W
BELARUS
1. Division
Slonim
-
Dnepr-Rogachev
BATE-2
-
Energetik-BGU
Energetik-BGU
-
BATE-2
Belshina
-
Torpedo-BelAZ-2
Bumprom
-
Volna
Belarus U-17
-
Niva Dolbizno
BELGIUM
First Amateur Division
Dessel Sport
-
Olympic Charleroi
Cappellen
-
Excelsior Virton
Hoogstraten
-
Heist
Lokeren-Temse
-
URSL Vise
Oud-Heverlee-2
-
Antwerp-2
RAAL La Louviere
-
Knokke
Sint-Eloois-Winkel
-
Tienen
UR Namur
-
Gent-2
BELGIUM
Super League, Championship Group - Women
Gent W
-
Club Brugge W
Oud-Heverlee W
-
Anderlecht W
Standard W
-
Genk W
BELGIUM
Super League, Relegation Group - Women
Mechelen W
-
Zulte-Waregem W
BELGIUM
Second Amateur Division, ACFF
La Calamine
-
Rochefort
RC Tournai
-
Jette
BELGIUM
National 1 - Women
Moldavo W
-
Standard-2 W
Anderlecht-2 W
-
Gent-2 W
Chastre W
-
Zulte-Waregem-2 W
Eendracht Aalst W
-
Club Brugge-2 W
Genk-2 W
-
Alken W
Mons W
-
FC Liege W
Oud-Heverlee-2 W
-
Famkes Merkem W
Westerlo W
-
Evas Tienen W
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, FBiH
Bratsvo Gracanica
-
Tomislav
Buducnost Banovici
-
Radnik Hadzici
Gradina Srebrenik
-
Stupcanica
Jedinstvo Bihac
-
Mladost Doboj
Rudar Kakanj
-
FK Zvijezda
Sloboda
-
Gorazde
Vis Kosova
-
Gornji Rahic
BOSNIA HERZEGOVINA
Prva Liga, RS
Kozara Gradiska
-
Drina Zvornik
Kozarska Dubica
-
Sloboda Mrkonji Grad
Ljubic Prnjavor
-
Sutjeska Foca
Romanija Pale
-
Famos Vojkovici
Rudar Prijedor
-
Banja Luka
Slavija
-
Laktasi
Velez Nevesinje
-
Omarska
Radnik
-
Zeljeznicar Banja Luka
CROATIA
1 HNL
Sibenik
-
Jarun
Cibalia
-
Solin
Dubrava Zagreb
-
Orijent 1919
CROATIA Druga NL
Bjelovar
-
Kustosija
Dugo Selo
-
Jadran Porec
Grobnican
-
Marsonia
Hrvace
-
Opatija
Jadran LP
-
Radnik Krizevci
Krk
-
Hrvatski Dragovoljac
NK Trnje
-
Mladost Zdralovi
CZECH REPUBLIC
1. Liga U-19
Budejovice U-19
-
Ostrava U-19
Liberec U-19
-
Sparta Prague U-19
Dukla Praha U-19
-
Slavia Praha U-19
Boleslav U-19
-
Brno U-19
Jihlava U-19
-
Frydek Mistek U-19
Olomouc U-19
-
Slovacko U-19
Pardubice U-19
-
Plzen U-19
Zlin U-19
-
Karvina U-19
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Championship Group - Women
Sparta Praha W
-
Liberec W
Slovacko W
-
Slavia Praha W
CZECH REPUBLIC
1 Liga, Relegation Group - Women
Horni Herspice W
-
Pardubice W
Ostrava W
-
Plzen W
CZECH REPUBLIC
3. liga, MSFL
Bohunice
-
Trinec
Rosice
-
Karvina-2
Blansko
-
Uhersky Brod
Start Brno
-
Frydlant
Hlucin
-
Frydek Mistek
Hranice
-
Ostrava-2
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL A
Motorlet Praha
-
Sokol Hostoun
Prestice
-
Povltavska FA
Karlovy Vary
-
Kraluv Dvur
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group A
FK Komarov
-
Otava Katovice
Jindrichuv Hradec
-
Sokolov
Horovice
-
Slavoj Cesky Krumlov
Pribram-2
-
Marianske Lazne
Rokycany
-
Doubravka
Spartak Sobeslav
-
Aritma Praha
Tachov
-
Klatovy
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group B
Hrebec
-
Slany
Steti
-
Admira Praha-2
Ujezd Praha 4
-
Neratovice Byskovice
Hvezda Cheb
-
Meteor P
Cesky Brod
-
Brandys nad Labem
Ostrov
-
Louny
Sokol Nespeky
-
Olympie Brezova
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group C
Benesov
-
Turnov
Chrudim-2
-
Hlinsko
Cidlina Novy Bydzov
-
Kosmonosy
Dobrovice
-
Spoje Praha
Usti nad Orlici
-
Letohrad
Vysoke Myto
-
Benatky nad Jizerou
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group D
Havlickuv Brod
-
Zdirec nad Doubravou
Vrchovina
-
Lisen-2
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group E
Kostelec na Hane
-
Nove Sady
Vsetin
-
Slavicin
Bzenec
-
Batov
Hfk Olomouc
-
Strani
Jiskra Rymarov
-
Skastice
Novy Jicin
-
Kozlovice
CZECH REPUBLIC
4. liga, Group F
Bridlicna
-
FC Vratimov
Hlubina
-
Bospor Bohumin
Repiste
-
Jesenik
Sumperk
-
Opava-2
Valasske Mezirici
-
Slavoj Olympia Bruntal
CZECH REPUBLIC
3. liga, CFL B
Prepere
-
Usti nad Labem
Teplice-2
-
Sokol Zivanice
Ceska Lipa
-
Banik Sous
Slovan Velvary
-
Pardubice-2
CZECH REPUBLIC
2 Liga, Promotion round - Women
Olomouc W
-
Lisen W
FC Praha W
-
Sparta Praha-2 W
CZECH REPUBLIC
2 Liga, Relegation round - Women
Teplice W
-
Dukla Praha W
DENMARK
Elitedivisionen, Championship Group - Women
AGF W
-
Fortuna Hjorring W
Brondby W
-
Kolding W
DENMARK
Division 2, Relegation Group
Skive IK
-
Fremad Amager
DENMARK
Elitedivisionen, Relegation Group - Women
OB Odense W
-
B 93 W
Thisted W
-
Naestved W
Osterbro W
-
Aalborg W
DENMARK
Denmark Series, Promotion group
OKS
-
Viby
Allerod
-
Karlslunde
Marienlyst
-
Odder
Sundby
-
Skjold
DENMARK
Denmark Series, Relegation group
LSF
-
KFUM Roskilde
Ringsted
-
Herlev
Hobro-2
-
Tarup-Paarup IF
Slagelse
-
Greve
Varde
-
Dalum
DENMARK
Division 3, Promotion Group
VSK Arhus
-
Frem
Neasby
-
Ishoj
DENMARK
Division 3, Relegation Group
Lyseng
-
SfB-Oure
Vanlose IF
-
Silkeborg KFUM
ENGLAND
National League North, Playoff
Brackley
-
Boston United
ENGLAND
Super League - Women
Everton W
-
Tottenham W
Brighton W
-
Aston Villa W
ENGLAND
Premier League 2, Playoffs
Reading U-21
-
Middlesbrough U-21
ENGLAND
U-18 Premier League
Brighton U-18
-
Aston Villa U-18
Chelsea U-18
-
Norwich U-18
Manchester Utd U-18
-
Everton U-18
Stoke City U-18
-
Manchester City U-18
Sunderland U-18
-
Middlesbrough U-18
Tottenham U-18
-
Arsenal U-18
Wolves U-18
-
Derby County U-18
Newcastle U-18
-
Leeds U-18
West Brom U-18
-
Reading U-18
Nott. Forest U-18
-
Blackburn U-18
ESTONIA
Esiliiga A
Elva
-
FCI Tallinn
Viimsi Igiliikur
-
Tabasalu Charma
Flora-2
-
Welco Tartu
ESTONIA
Meistriliiga - Women
Saku Sporting W
-
Lootus W
ESTONIA
Esiliiga B
Johvi Phoenix
-
Parnu
Laanemaa Haapsalu
-
Legion
Tartu Kalev
-
Tammeka Tartu-2
FAROE ISLANDS
Meistaradeildin
B68 Toftir
-
NSI Runavik
Streymur
-
LIF Vikingur
KI Klaksvik
-
07 Vestur
FAROE ISLANDS
1. Deild
B36 Torshavn-2
-
TB
Suduroy
-
HB Torshavn-2
Hoyvik
-
AB Argir
FINLAND
Kansallinen Liiga - Women
Honka W
-
JyPK W
Aland United W
-
PK Vantaa W
FINLAND
Kakkonen, Group A
Futura
-
GrIFK
NJS
-
MyPa
Reipas
-
JaPS-2
FINLAND
Kakkonen, Group B
HJS-2
-
I-Kissat
P-Lirot
-
Tampere United
SexyPoxyt
-
EBK
FINLAND
Kakkonen, Group C
SJK-j Apollo
-
OPS
OTP
-
JPS
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group A
PIF
-
Mariehamn-2
Mariehamn-2
-
TPK Pallokerho
Peimari United
-
TPS-2
AIFK
-
EuPa Eura
FINLAND
Kolmonen, Lansi, Group B
Tervakosken Pato
-
PP-70
Ylojarvi
-
Loiske
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group B
LaPa
-
IPS Edustus
Purha
-
HAPK
FINLAND
Kolmonen, Ita, Group AC
Yllatys
-
LehPa
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group A
VJS-2
-
EsPa
FC Espoo
-
EPS-2
ToTe
-
LJS
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group B
HIFK-2
-
MPS-2
FINLAND
Kolmonen, Etela, Group C
SAPA Helsinki
-
MPS
TuPS
-
Kuusysi
Hyps
-
PuiU Helsinki
FINLAND
Kolmonen, Pohjoinen
OsPa
-
RoPo
KajHa Kajaani
-
PonPa
Roi United
-
PS Kemi
FINLAND
Ykkonen - Women
EBK W
-
ONS W
VJS W
-
VIFK W
FINLAND
Ykkosliiga
JIPPO
-
SJK-2
Jaro
-
SalPa
TPS
-
KaPa
FRANCE
National 1
Rouen
-
Niort
FRANCE
National 2, Group B
St Pryve
-
Avoine
FRANCE
National cup - Women
PSG W
-
Fleury W
ICELAND
2. Deild
Haukar
-
Hottur
KFA
-
Throttur Vogar
Reynir
-
Aegir Thorlakshofn
Selfoss
-
Kormakur Hvot
KFG Gardabaer
-
KF
Vikingur O.
-
Volsungur
GERMANY
Regionalliga Nord
Hannover-2
-
Jeddeloh
Phonix Lubeck
-
Drochtersen
Weiche Flensburg
-
Spelle-Venhaus
Eimsbutteler TV
-
Vfb Oldenburg
Havelse
-
Eintracht Norderstedt
Kilia Kiel
-
Teutonia Ottensen
GERMANY
Regionalliga Sudwest
Bahlinger SC
-
Hoffenheim-2
Kickers Offenbach
-
Hessen Kassel
SGV Freiberg
-
Steinbach
Schott Mainz
-
Lehnerz
TuS Koblenz
-
Balingen
GERMANY
Regionalliga West
Borussia M-2
-
Fortuna Koln
Duren Merzenich
-
FC Bocholt
Koln-2
-
Oberhausen
Schalke-2
-
Fortuna Dusseldorf-2
Wegberg-Beeck
-
SV Lippstadt
Wiedenbruck
-
Alemannia Aachen
Wuppertaler
-
Ahlen
GERMANY
Regionalliga Bayern
Ansbach
-
Aubstadt
Burghausen
-
Vilzing
Eintracht Bamberg
-
Memmingen
Greuther Furth-2
-
Augsburg-2
Nurnberg-2
-
Schweinfurt
GERMANY
Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena
-
Altglienicke
BFC Dynamo
-
Energie
GERMANY
Bundesliga - Women
Bayer W
-
Bayern W
Hoffenheim W
-
Eintracht Frankfurt W
GERMANY
U-19 Bundesliga, Nord-Nordost
Hansa U-19
-
Dynamo Dresden U-19
Werder U-19
-
Carl Zeiss Jena U-19
Braunschweig U-19
-
Hamburger U-19
St. Pauli U-19
-
Wolfsburg U-19
Union Berlin U-19
-
Hannover U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, Sud-Sudwest
Ingolstadt U-19
-
Augsburg U-19
Karlsruher U-19
-
Eintracht Frankfurt U-19
Bayern U-19
-
Sandhausen U-19
GERMANY
U-19 Bundesliga, West
Viktoria Koln U-19
-
Alemannia Aachen U-19
GERMANY
Oberliga, Bayern Nord
Bayern Hof
-
Hankofen-Hailing
Donaustauf
-
Kornburg
Neumarkt ASV
-
Ingolstadt-2
Abtswind
-
Eichstatt
Cham FC
-
ATSV Erlangen
Coburg
-
Gebenbach
Fortuna Regensburg
-
Wurzburger FV
GERMANY
Oberliga, Bayern Sud
Kirchanschoring
-
Deisenhofen
Heimstetten
-
Landsberg
Pipinsried
-
Dachau
Rain Lech
-
Schwaben Augsburg
Ismaning
-
Turkspor Augsburg
Sonthofen
-
Kirchheimer SC
Gundelfingen
-
Kottern
GERMANY
Oberliga, Hessen
Baunatal
-
Erlensee
Eintracht Stadtallendorf
-
Bayern Alzenau
Marburg
-
Eddersheim
Giesen
-
Dietkirchen
Hanau 93
-
RW Walldorf
Hunfelder SV
-
Fernwald
SV Steinbach
-
Waldgirmes
Turk Gucu Friedberg
-
1960 Hanau
GERMANY
Oberliga, Schleswig-Holstein
Neumunster
-
Oldenburger SV
Nordmark Satrup
-
Inter Turkspor Kiel
TSB Flensburg
-
Hohenwestedt
VFR Neumunster
-
Heider SV
Preusen Reinfeld
-
Todesfelde
Dornbreite Lubeck
-
Weiche Flensburg-2
GERMANY
Oberliga, Baden-Wurttemberg
Backnang
-
Reutlingen
FC Holzhausen
-
Pforzheim
Normannia Gmund
-
VfR Mannheim
Ravensburg
-
Oberachern
Sonnenhof Grosaspach
-
Bissingen
Offenburger
-
Hollenbach
Essingen
-
Mutschelbach
Villingen
-
Goppinger SV
GERMANY
Oberliga, Bremen
TuRa
-
Blumenthaler SV
Vahr-Blockdiel
-
Geestemunde
Woltmershausen
-
Brinkumer SV
GERMANY
Oberliga, Niedersachsen
Schoningen
-
Eintracht Celle
Schwarz-Weiss Rehden
-
Ramlingen-Ehlershausen
Atlas Delmenhorst
-
Rotenburger SV
Eilvese
-
Bersenbruck
Kickers Emden
-
Borussia Hildesheim
GERMANY
Oberliga, Nordost-Nord
Anker Wismar
-
Tennis Borussia
Dynamo Schwerin
-
Staaken
Optik Ratenow
-
Eintracht Mahlsdorf
GERMANY
Oberliga, Nordost-Sud
Krieschow
-
Einheit Wernigerode
Ludwigsfelde
-
Plauen
Motor Marienberg
-
Bischofswerdaer FV
SC Freital
-
Magdeburg-2
GERMANY
Oberliga, Rheinland-Pfalz-Saar
Gonsenheim
-
Karbach
Pirmasens
-
Wormatia Worms
Arminia Ludwigshafen
-
Cosmos Koblenz
Auersmacher
-
Kaiserslautern-2
Baumholder
-
Engers 07
Diefflen
-
Quierschied
Pfeddersheim
-
Alemania Waldalgesheim
Bitburg
-
TuS RW Koblenz
GERMANY
Oberliga, Westfalen
Turkspor Dortmund
-
ASC Dortmund
GERMANY
Oberliga, Niederrhein
SW Essen
-
Hamborn
Uerdingen
-
Mulheimer SV 07
GIBRALTAR
Premier Division, Championship Group
Mons Calpe
-
Europa FC
ICELAND
3. Deild
Arbaer
-
Vidir Gardur
IH
-
KV
Sindri
-
KFK Kopavogur
Magni
-
Hviti Riddarinn
HUNGARY
NB I - Women
Szekszard W
-
Ferencvaros W
Diosgyor W
-
Fehervar W
MTK W
-
Szent Mihaly W
Soroksar W
-
Haladas W
HUNGARY
U-19 League
Ferencvaros U-19
-
Debrecen U-19
Keruleti U-19
-
Gyor U-19
Diosgyor U-19
-
Puskas U-19
HUNGARY
NB III, Southeast
Vasas-2
-
Dabas
ICELAND
1. Deild
Dalvik Reynir
-
IBV Vestmannaeyjar
IRELAND
National League - Women
Shelbourne W
-
Bohemians WFC W
Shamrock Rovers W
-
Peamount W
Galway W
-
DLR Waves W
Wexford Youths W
-
Sligo Rovers W
Cork City W
-
Treaty United W
ISRAEL
U-19 Elite Division
Hapoel Raanana U-19
-
Maccabi Petah Tikva U-19
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 1
Monza U-19
-
Frosinone U-19
Inter U-19
-
Verona U-19
Roma U-19
-
Lazio U-19
ITALY
Campionato Nacionale Primavera 2
Bari U-19
-
Crotone U-19
Como U-19
-
Udinese U-19
Cosenza U-19
-
Ternana U-19
Pescara U-19
-
Palermo U-19
Spezia U-19
-
Salernitana U-19
Sudtirol U-19
-
Parma U-19
Cesena U-19
-
Virtus Entella U-19
AlbinoLeffe U-19
-
Padova U-19
Alessandria U-19
-
Brescia U-19
Cittadella U-19
-
Vicenza U-19
Feralpi Salo U-19
-
Renate U-19
Monopoli U-19
-
Benevento U-19
Napoli U-19
-
Ascoli U-19
Perugia U-19
-
Pisa U-19
Reggiana U-19
-
Cremonese U-19
Spal U-19
-
Venezia U-19
ITALY
Serie D, Group G
Flaminia
-
Latte Dolce
LATVIA
1.Liga
Riga-2
-
JDFS Alberts
Valmiera-2
-
Olaine
Rigas FS-2
-
Ogre
Skanstes
-
FK Rezekne
LATVIA
National cup
Staiceles Bebri
-
JFC Viola
LATVIA
Liga 1 - Women
Auda W
-
Riga W
FK Liepaja W
-
Rigas FS W
RFS W
-
Olaine W
LITHUANIA
1 Lyga
Ekranas
-
NFA Kaunas
BFA
-
Riteriai
Kauno Zalgiris-2
-
Banga-2
LITHUANIA
National cup
Statyba-Sendvaris
-
Jonava
MOLDOVA
Divizia Nationala, Championship round
Petrocub
-
Dacia-Buiucani
Sherif
-
Milsami
CSF Balti
-
Zimbru
MOLDOVA
Divizia Nationala, Relegation round
Saxan
-
Victoria Bardar
NETHERLANDS
Divisie U-18, Spring Season
Feyenoord U-18
-
AZ U-18
Groningen U-18
-
Willem U-18
Vitesse U-18
-
PSV U-18
Ajax U-18
-
Utrecht U-18
NETHERLANDS
Tweede Divisie
Excelsior M.
-
AFC
ACV
-
Koninklijke HFC
HHC Hardenberg
-
Rijnsburgse Boys
Katwijk
-
Sparta Rotterdam-2
Lisse
-
Scheveningen
Noordwijk
-
ADO-20
Spakenburg
-
Quick Boys
Kozakken Boys
-
GVVV Veenendaal
Almere City-2
-
De Treffers
NETHERLANDS
Derde Divisie
DEM
-
DVS 33
Sparta Nijkerk
-
Hoogeveen
Barendrecht
-
Groene Ster
DOVO
-
Eemdijk
RKAVV
-
Genemuiden
Rijnvogels
-
HSC 21
Staphorst
-
Kampong
SteDoCo
-
TOGB
Blauw Geel
-
GVV Unitas
ODIN 59
-
Harkemase Boys
Sportlust
-
AWC
Urk
-
IJsselmeervogels
VVSB
-
USV Hercules
OJC Rosmalen
-
Baronie
UNA
-
Hoek
Quick
-
Kloetinge
NETHERLANDS
Divisie U-21, Spring Season
Cambuur Leeuwarden U-21
-
NEC U-21
Twente-Heracles U-21
-
Go Ahead Eagles U-21
NORTH MACEDONIA
Prva liga
Academy Pandev
-
Bregalnica
Rabotnicki
-
Tikves
Shkupi
-
Shkendija
Struga
-
KF Gostivar
Vardar
-
Makedonija
Voska Sport
-
Sileks
NORTH MACEDONIA
Liga 2
Baskimi
-
Pelister
Belasica Strumica
-
Vardar Negotino
Novaci
-
Karaorman Struga
Ohrid
-
Detonit Plachkovica
Osogovo
-
FK Skopje
Pobeda
-
Aresimi
Sasa
-
Kozuv Gevgelija
Teteks
-
Besa Doberdoll
NORTHERN IRELAND
National cup
Cliftonville
-
Linfield FC
NORWAY
Toppserien - Women
Asane W
-
Valerenga W
Lyn W
-
Stabek W
Roa W
-
Arna-Bjornar W
Lillestrom W
-
Kolbotn W
NORWAY
2. Division, Group 1
Vard-Haugesund
-
Notodden
Lysekloster
-
Kvik Halden
Orn Horten
-
Hodd
NORWAY
2. Division, Group 2
Grorud
-
Eidsvold
Kjelsas
-
Follo
Skeid
-
Ullensaker Kisa
Stjordals-Blink
-
Tromsdalen
NORWAY
3. Division, Group 1
Bjarg
-
Askoy
Froya
-
Stord
Os
-
Fana
Sandviken FC
-
Forde
Loddefjord
-
Floro
NORWAY
3. Division, Group 2
Vindbjart
-
Pors Grenland
Mandalskameratene
-
Vidar
Vigor
-
Sola
Odd-2
-
Brodd
NORWAY
3. Division, Group 3
Oppsal
-
Nordstrand
Asker
-
Gamle Oslo
NORWAY
3. Division, Group 4
Nardo
-
Lillestrom-2
Byasen
-
Trygg-Lade
Melhus
-
Orkla
Tiller
-
Surnadal
NORWAY
3. Division, Group 5
Funnefoss
-
Gjellerasen
Skjetten
-
Lorenskog
Lokomotiv Oslo
-
Bjorkelangen
NORWAY
3. Division, Group 6
Fyllingsdalen
-
Floya
NORWAY
Division 1 - Women
Odd W
-
Aalesund W
Honefoss W
-
Ovrevoll Hosle W
Fyllingsdalen W
-
Viking W
POLAND
Division 2
Radunia Stezyca
-
Wisla Pulawy
Lech-2
-
Kalisz
Olimpia Elblag
-
Hutnik Krakow
Olimpia G
-
Stal Stalowa Wola
POLAND
Ekstraklasa - Women
Gornik Leczna W
-
Medyk Konin W
POLAND
Central Youth League
Korona U-19
-
Zaglebie L U-19
Warta Poznan U-19
-
Wisla Krakow U-19
POLAND
III Liga, Group 1
Pogon Grod. Mazowiecki
-
Pelikan Lowicz
Victoria Sulejowek
-
Olimpia Zambrow
Wikielec
-
Jagiellonia-2
Lks Lomza
-
Legia-2
POLAND
III Liga, Group 2
Elana Torun
-
Flota Swinoujscie
Vineta Wolina
-
Stolem Gniewino
Sokol Kleczew
-
Unia Solec Kujawski
Swit Skolwin
-
Starograd Gdanski
POLAND
III Liga, Group 3
Stilon Gorzow
-
Bytom Odrzanski
Karkonosze Jelenia Gora
-
Goczalkowice Zdroj
Pawlowice Slaskie
-
Gwarek Tarnowskie Gory
Zielona Gora
-
Warta Gorzow
POLAND
III Liga, Group 4
KS Wieczysta Krakow
-
Wisloka Debica
Podhale Nowy Targ
-
Unia Tarnow
Wislanie Jaskowice
-
Chelmianka Chelm
Czarni Polaniec
-
Podlasie Biala Podlaska
Karpaty Krosno
-
Avia Swidnik
PORTUGAL
Divisiao 1 - Women
Albergaria W
-
Torreense W
Racing Power W
-
Famalicao W
Braga W
-
Damaiense W
PORTUGAL
Liga 3, Promotion Group
Lusitano Lourosa
-
Braga-2
Academica
-
Atletico CP
Varzim
-
Felgueiras
PORTUGAL
Liga 3, Relegation Group
1 Dezembro
-
Caldas SC
Canelas
-
Fafe
Oliv. Hospital
-
Pero Pinheiro
Sporting-2
-
Amora
Trofense
-
Sanjoanense
Vianense
-
Anadia
PORTUGAL
U-19 League, Championship round
Academico Viseu U-19
-
Sporting U-19
Guimaraes U-19
-
Braga U-19
PORTUGAL
U-19 League, Relegation round
Estoril U-19
-
Lusitania U-19
Vizela U-19
-
Maritimo U-19
Belenenses U-19
-
Academica U-19
Chaves U-19
-
Rio Ave U-19
Pacos de Ferreira U-19
-
Boavista U-19
Setubal U-19
-
Beira Mar U-19
Torreense U-19
-
Alverca U-19
Lusitano Lourosa U-19
-
Gil Vicente U-19
ROMANIA
Liga 2, Promotion Group
Unirea Slobozia
-
Hunedoara
RUSSIA
Second League A, Spring Season Silver
Irtysh Omsk
-
Dynamo Br
Spartak Kostroma
-
Kaluga
Avangard
-
Volga Ulyanovsk
Mashuk-KMV
-
Tekstilshik
Khimik Dzerzhinsk
-
Torpedo Miass
MACAO
Elite League, Relegation round
Universidade de Macao
-
Sporting Macau
CD Monte Carlo
-
Tak Chun Ka I
RUSSIA
Supreme Divison - Women
Zvezda W
-
FK Krasnodar W
Lokomotiv W
-
Yenisey W
Zenit W
-
Kr. Sovetov W
Dinamo W
-
Chertanovo W
RUSSIA
Second League B, Group 1
Dinamo Stavropol
-
Alania-2
Astrakhan
-
Stroitel K
FK Pobeda
-
Angusht
Kuban Holding
-
Rubin Yalta
Spartak Nalchik
-
Legion Makhachkala
FC Sevastopol
-
Druzhba Maykop
Rostov-2
-
Forte
RUSSIA
Second League B, Group 2
Zvezda S-P
-
Torpedo Vl
RUSSIA
Second League B, Group 3
Spartak Tambov
-
SKA Khabarovsk-2
FC Sakhalin
-
Ryazan
RUSSIA
Second League B, Group 4
Ural-2
-
Lada
Kr. Sovetov-2
-
Nosta
Dinamo Kirov
-
FK Volna
Uralets
-
Nizhnyi Novgorod-2
Akron-2
-
Orenburg-2
SAN MARINO
Campionato, Playoffs
La Fiorita
-
Murata
Cosmos
-
Tre Penne
SERBIA
Prva Liga, Relegation Group
Kolubara
-
Radnicki Novi Beograd
SERBIA
Srpska Liga, Belgrade
Prva Iskra
-
Zvezdara
Buducnost Dobanovci
-
Torlak
Padinska Skela
-
Polet Dorcol
Radnicki Obrenovac
-
Sindelic
Zemun
-
Teleoptik
SERBIA
Srpska Liga, East
Buducnost Popovac
-
Radnicki Svilajnac
Jedinstvo Krusevac
-
Djerdap Kladovo
Jedinstvo Paracin
-
Timocanin
Mesevo
-
Jagodina
Pcinja Trgoviste
-
Dunav Prahovo
Radnicki Pirot
-
Zitorada
Trajal Krusevac
-
SFC Borac
Vlasina
-
Sindjelic Nis
SERBIA
Srpska Liga, Vojvodina
Becej
-
Omladinac
Borac Sajkas
-
Dinamo Pancevo
Hajduk Kula
-
Maj Ruma
Jedinstvo Star Pazova
-
Zeleznicar Indija
Kikinda
-
Tisa Adorjan
Naftagas
-
Radnicki Zrenjanin
Podunavac
-
Kabel Novi Sad
Sloven Ruma
-
Backa Palanka
SERBIA
Srpska Liga, West
Borac Cacak
-
Zlatibor Cajetina
Loznica
-
Real Podunavci
Mihajlovac
-
Polet Ljubic
Omladinac Z
-
FAP
Sloga Petrovac
-
Sloga Pozega
Takovo
-
Mladi Radnik
Tutin
-
Josanica
Vrelo Sport
-
Buducnost Krusik
SLOVAKIA
4. liga, West
HFK Prievidza
-
Imel
Nove Zamky
-
Trstice
Slavoj Boleraz
-
SK Blava
SLOVAKIA
2. liga
Humenne
-
Spisska Nova Ves
MFK Petrzalka
-
Tatran Presov
Povazska Bystrica
-
Pohronie
Slavoj Trebisov
-
Komarno
SLOVAKIA
4. Liga, Center
Badin
-
SK Javornik Makov
Banik Stranavy
-
Kovacova
Cadca
-
Slavia Staskov
TJD Pribelce
-
Medzibrod
Tvrdosin
-
Tatran Krasno
SLOVAKIA
3. Liga, East
Namestovo
-
Rimavska Sobota
Novohrad Lucenec
-
Spisske Podhradie
Partizan Bardejov
-
Vranov nad Toplou
SLOVAKIA
3. Liga, West
Fomat Martin
-
Dubnica
Hamsik Academy
-
Galanta
Jednota Banova
-
Banik Lehota
Nove Mesto na Vahom
-
Belusa
Slovan Duslo Sala
-
MFK Zvolen
Velke Ludince
-
Castkovce
SLOVAKIA
4. Liga, Bratislava
NSK 1922 Bratislava
-
Vrakuna
Bernolakovo
-
Slovan Most
Inter Bratislava
-
Domino
Modra
-
Rusovce
Pezinok
-
Tomasov
SLOVAKIA
Liga 1, Championship Group - Women
Ruzomberok W
-
Spartak Myjava W
Slovan Bratislava W
-
Spartak Trnava W
SLOVAKIA
Liga 1, Relegation Group - Women
Zilina W
-
GFC W
SLOVAKIA
4. Liga, East
Kezmarok
-
Kechnec
Poprad
-
Medzilaborce
Sobrance-Sobranecko
-
Rudnany
SLOVAKIA
U-19 League
Banska Bystrica U-19
-
DAC U-19
Petrzalka U-19
-
Podbrezova U-19
Pohronie U-19
-
Zemplin Michalovce U-19
Presov U-19
-
Ruzomberok U-19
Slovan Bratislava U-19
-
Spartak Trnava U-19
Zilina U-19
-
Kosice U-19
SLOVENIA
2. SNL
Bilje
-
Dravinja
Brinje
-
NK Krka
Tabor Sezana
-
Gorica
Rudar Velenje
-
Dekani
SINGAPORE
Singapore Community Shield
Albirex
-
Lion City
SLOVENIA
3. SNL, West
Acroni Jesenice
-
Kocevje
Dren Vrhnika
-
Sencur
MNK Izola
-
NK Adria
Slovan Ljubljana
-
Ziri
Sobec Lesce
-
Dob
SLOVENIA
3. SNL, East
Hajdina
-
Dravograd
Podvinci
-
Race
Sampion Celje
-
Ljutomer
Dobrovce
-
Korotan
SPAIN
Primera RFEF, Group 1
Real Sociedad-2
-
Celta-2
Barcelona-2
-
Tarazona
Sestao
-
Deportivo
Teruel
-
Unionstas de Salamanca
Real Union
-
Cultural Leonesa
SD Logrones
-
Fuenlabrada
SPAIN
Primera RFEF, Group 2
Atletico Sanluqueno
-
Alcoyano
Murcia
-
Castellon
SPAIN
Primera Division - Women
Atletico Madrid W
-
Tenerife W
Valencia W
-
Eibar W
Athletic W
-
Villarreal W
Granada W
-
Barcelona W
SPAIN
Tercera RFEF, Group 2
Barcia
-
Sporting Gijon-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 4
Padura
-
Vitoria CD
SPAIN
Tercera RFEF, Group 6
Silla
-
Roda FC
SPAIN
Tercera RFEF, Group 8
Burgos Promesas
-
Atletico Tordesillas
SPAIN
Tercera RFEF, Group 9
Atletico Melilla
-
Polideportivo Almeria
SPAIN
Tercera RFEF, Group 11
Mallorca-2
-
Alaior
Mercadal
-
Felanitx
SPAIN
Tercera RFEF, Group 13
Montecasillas
-
Union Molinense
Racing Murcia
-
Muleno
Deportivo Minera
-
Balsicas Atletico
Alcantarilla
-
UCAM Murcia-2
SPAIN
Tercera RFEF, Group 15
Alesves
-
Lerines
Subiza
-
Lagunak
SPAIN
Tercera RFEF, Group 18
Marchamalo
-
Tarancon
USA
USL League Two
Motown-2
-
Manhattan
Academica SC
-
Project 51O
Coachella
-
Capo-2
SPAIN
Segunda RFEF, Group 2
Utebo
-
UD Logrones
SWEDEN
Damallsvenskan - Women
AIK W
-
Norrkoping W
Hammarby W
-
Djurgarden W
Trelleborg W
-
Vaxjo W
SWEDEN
Division 1, Sodra
Jonkoping S.
-
Torslanda
Rosengard
-
Tvaaker
Angelholm
-
Ljungskile
Falkenberg
-
Eskilsminne
Norrby
-
Torns
Onsala
-
Oskarshamns AIK
Trollhattan
-
Olympic BK
SWEDEN
Division 1, Norra
Pitea
-
United Nordic
Karlstad
-
Friska Viljor
Umea
-
FBK Karlstad
Karlbergs
-
Sollentuna
Vasalund
-
Orebro Syrianska
SWEDEN
Division 2, Norra Gotaland
Stenungsund
-
IFK Skovde
Kumla
-
Forward
Motala
-
Grebbestads
SWEDEN
Division 2, Norra Svealand
Gute
-
Falu
IFK Osteraker
-
Jarfalla
Skiljebo
-
Kungsangen
Arlanda
-
Dalkurd
Farsta
-
Sandvikens AIK
Enkoping
-
Hudiksvall
SWEDEN
Division 2, Norrland
Froso
-
IFK Lulea
Kiruna
-
Team Thoren
Algarna-Harnasand
-
Umea Akademi
Bergnasets
-
Gottne
Skelleftea
-
Boden
Ytterhogdals IK
-
Taftea
IFK Ostersund
-
Lucksta
SWEDEN
Division 2, Sodra Sveland
Sylvia
-
Nacka Iliria
Atvidaberg
-
Haninge
IFK Eskilstuna
-
Ljungsbro
Nykoping
-
Syrianska
Enskede
-
Arameiska-Syrianska
SWEDEN
Division 2, Vastra Gotaland
Tord
-
Vastra Frolunda
Savedalen
-
Laholm
Husqvarna
-
Ockero
SWEDEN
Division 2, Sodra Gotaland
Simrishamn
-
Karlskrona
Karlshamn
-
Osterlen
Kristianstad
-
Hogaborg
SWEDEN
Elitettan - Women
Malmo FF W
-
Eskilstuna United W
Orebro SK W
-
Gamla Upsala W
SWITZERLAND
1. Liga Promotion
Biel-Bienne
-
Ticino
Breitenrain
-
Servette-2
Luzern-2
-
Delemont
Paradiso
-
Kriens
Rapperswil
-
Bavois
Zurich-2
-
Etoile Carouge
Basel-2
-
Bruhl
Young Boys-2
-
Cham
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 1
Vevey Sports
-
La Sarraz-Eclepens
Echallens
-
Coffrane
Meyrin
-
La Chaux-de-Fonds
Monthey
-
Grand-Saconnex
Naters
-
Terre Sainte
Lausanne-2
-
Chenois
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 2
Koniz
-
Concordia Basel
Schotz
-
Munsingen
Solothurn
-
Emmenbrucke
Wohlen
-
Muttenz
Rotkreuz
-
Courtetelle
Thun-2
-
Dietikon
SWITZERLAND
1. Liga Classic, Group 3
Balzers
-
Gossau
Hongg
-
Eschen Mauren
Linth
-
Taverne
Uzwil
-
Wettswil
Freienbach
-
Tuggen
Winterthur-2
-
Kreuzlingen
Grasshoppers-2
-
YF Juventus
Kosova FC
-
Mendrisio
SWITZERLAND
Nationalliga A, Relegation - Women
Rapperswil W
-
Thun W
Sion W
-
Wil W
SWITZERLAND
Nationalliga A, Playoffs - Women
Young Boys W
-
Grasshoppers W
Zurich W
-
Luzern W
Basel W
-
St. Gallen W
Servette Chenois W
-
Aarau W
TURKEY
2. Lig, Kirmizi
Amed
-
Menemen Belediyespor
Anagold 24 Erzincanspor
-
Fethiyespor
Arnavutkoy
-
Kastamonuspor
Derincespor
-
Denizlispor
Etimesgut
-
Inegolspor
Iskenderunspor
-
Duzcespor
Ispartaspor
-
76 Igdir
Karaman Belediyespor
-
Somaspor
Usakspor
-
Sariyer
TURKEY
2. Lig, Beyaz
1928 Bucaspor
-
Diyarbekirspor
Adiyamanspor
-
Afjet Afyonspor
Altinordu
-
Ankaraspor
Ankara Demirspor
-
Yeni Mersin IY
Beyoglu Yeni Carsi
-
Karacabey Belediyespor
Bursaspor
-
Belediye Vanspor
Kirklarelispor
-
Zonguldak Komurspor
Kirsehirspor
-
1461 Trabzon
Serik Belediyespor
-
Erokspor
UKRAINE
Youth League
Shakhtar D U-19
-
Chornomorets U-19
Dnipro U-19
-
Kryvbas U-19
Polessya U-19
-
Zorya U-19
Dynamo K U-19
-
Kolos Kovalivka U-19
UKRAINE
2 Liga
Druzhba Myrivka
-
Karpaty-2
Zvyagel
-
Kudrivka
Kremin-2
-
Trostianets
Metallurg Z-2
-
Rukh Lviv-2
Mykolaiv
-
UCSA
UKRAINE
Persha Liga, Promotion round
Epitsentr Dunayivtsi
-
Poltava
Nyva Buzova
-
Inhulets
Prykarpattya
-
Mariupol
UKRAINE
Persha Liga, Relegation round
Chernihiv
-
Bukovyna
Dinaz Vyshhorod
-
Nyva Ternopil
Hirnyk-Sport
-
Khust
UKRAINE
Premier League, Championship round - Women
Vorskla W
-
Kryvbas W
Zhytlobud-1 W
-
Ladomir W
Kolos Kovalivka W
-
Shakhtar W
UKRAINE
Premier League, Relegation round - Women
EMC Podolie W
-
Pantery W
BAHRAIN
Premier League
Al Ahli Manama
-
Al Hidd
Busaiteen
-
Al Najma Manama
Manama
-
Muharraq
BANGLADESH
Premier League
Bangladesh Police
-
Rahmatgonj MFS
Fortis
-
Sheikh Russel
Bashundhara Kings
-
Abahani
CAMBODIA
CPL, Championship Group
Phnom Penh Crown
-
Visakha
Svay Rieng
-
Boueng Ket FC
CHINA
League 1
Yanbian Longding
-
Heilongjiang Lava Spring
Dalian Yingbo
-
Guangzhou FC
Foshan Nanshi
-
Wuxi Wugou
Chongqing Tonglianglong
-
Suzhou Dongwu
Qingdao Red Lions
-
Yunnan Yukun
Liaoning Kaixin
-
Shijiazhuang
CHINA
Yi League
Taian Tiankuang
-
Beijing Technology
Guangxi Lanhang
-
Jiangxi Dark Horse
Quanzhou Yaxin
-
Shanghai Port-2
Shenzhen Juniors
-
Guangxi Hengchen
Haikou Mingcheng
-
Hunan Billows
Langfang Glory City
-
Shaanxi Changan
CHINA
Super League - Women
Shaanxi Changan W
-
Guangdong Meizhou W
Wuhan Jiangda W
-
Yongchuan Chashan W
Hainan Qiongzhong W
-
Shandong SL W
Changchun Dazhong W
-
Jiangsu Suning W
Henan Songshan Longmen W
-
Zhejiang W
Shanghai RCB W
-
Beijing Beikong W
HONDURAS
Liga Nacional, Relegation
UPNFM
-
Vida
HONG KONG
Premier League
Southern District
-
Wofoo Tai Po
Eastern
-
Hong Kong FC
North District
-
Lee Man
Resources Capital
-
Sham Shui Po
INDIA
ISL, Playoffs
Mohun Bagan AC
-
Mumbai City
INDONESIA
Liga 1, CL Playoffs
Madura United
-
Borneo
IRAQ
Super League
Al Hudod
-
Al Quwa Jawiya
Al Zawraa
-
Naft Maysan
Baghdad
-
Zakho
Karbala
-
Duhok
Al-Shorta
-
Newroz FC
Al-Qasim
-
Al Zawraa
Zakho
-
Naft Al-Basra
Naft Al-Wasat
-
Karbala
Al Kahrabaa
-
Al Najaf
JAPAN
Nadeshiko League - Women
Miyazaki W
-
Harima Albion W
Yokohama Seagulls W
-
Setagaya Sfida FC W
Orca Kamogawa W
-
Ehime W
Shizuoka W
-
Bunnies Gunma W
JAPAN
Football League
Honda FC
-
Criacao Shinjuku
Tochigi City
-
Veertien Mie
Verspah Oita
-
Kochi United
Yokogawa Musashino FC
-
Reinmeer Aomori
Hirakata
-
Maruyasu Okazaki
Rayluk Shiga
-
Minebea Mitsumi
Sony Sendai FC
-
Urayasu
JORDAN
Premier League
Maan
-
Al-Ramtha
KOREA REPUBLIC
K4 League
Seoul Jungnang
-
Pyeongchang United
Jinju Citizen
-
Sejong Vanesse
Namyangju
-
Geoje Citizen
Seoul United
-
Chungju Citizen
Jeonbuk Motors-2
-
Daejeon Citizen-2
Jeonju Citizen
-
Dangjin Citizen
KOREA REPUBLIC
K3 League
Busan Kyotong
-
Paju Citizen
Chuncheon
-
Daegu-2
Gangneung
-
Ulsan Citizen
Gimhae
-
Yangpyeong
Changwon
-
Mokpo City
LEBANON
Premier League, Relegation Group
Shabab Sahel Beirut
-
Al Hikma Beirut
BRAZIL
Mineiro 2
Aymores
-
Nacional de Muriae
North Esporte
-
Caldense
Valeriodoce
-
Democrata SL
Tupi
-
Betim
Varginha
-
Mamore
MONGOLIA
Premier League
Khangarid
-
FC Ulaanbaatar
Falcons
-
Bayanzurkh Sporting
PHILIPPINES
PFL
Manila Digger
-
Loyola
Philippine Army
-
Davao Aguilas
Manila Montet
-
Mendiola
Kaya
-
Cebu FC
United City
-
Don Bosco Garelli
QATAR
National cup
Al Wakra SC
-
Al Rayyan SC
SAUDI ARABIA
Premier League Reserve
Al Ittifaq Dammam-2
-
Al Feiha-2
SYRIA
National cup
Foutoua
-
Teshrin
TAJIKISTAN
Visshaya Liga
Istiqlol
-
Khosilot Parkhar
Panjsher
-
Kuktosh
THAILAND
League 1
Nakhon Pathom
-
Buriram United
Police Tero
-
Chiangrai United
Ratchaburi
-
BG Pathum United
Muang Thong United
-
Sukhothai
THAILAND
League 2, Promotion Playoffs
Nakhon Si United
-
Chiangmai
TURKMENISTAN
Yokary Liga
Energetik Mary
-
Kopetdag Asgabat
Merw
-
Ashkhabad
Nebitchi
-
Arkadag
Sagadam
-
Ahal
UAE
Division 1
Gulf Heroes
-
Al Urooba
Masafi
-
Al Ramms
Masfut
-
Al Fujairah
Al Dhafra
-
Al-Taawon
VIETNAM
V-League
Song Lam Nghe An Vinh
-
HP Ha Noi
Binh Duong
-
Sanna Khanh Hoa
Thanh Hoa
-
Binh Dinh
Cong An Nihan Dan
-
Nam Dinh
Hai Phong
-
Ho Chi Minh City
VIETNAM
V League 2
Dong Thap Cao Lanh
-
Long An Tan An
ALGERIA
Ligue 1
Khenchela
-
CR Belouizdad
ALGERIA
National cup
MC Alger
-
CR Belouizdad
ALGERIA
Ligue 2
AS Khroub
-
Ghozlane
Ain Mlila
-
Olympique Akbou
ES Mostaganem
-
Boufarik
El Khemis
-
RC Arba
Guir Abadla
-
Oued Sly
Hussein Dey
-
RC Kouba
JSM Tiaret
-
CR Mechria
Khemis El Khechna
-
Chelghoum
Kolea
-
ASM Oran
MC El Eulma
-
JS Borj Menaiel
MSP Batna
-
USM Annaba
RB Ouargla
-
Olympique Magrane
Telaghema
-
MO Constantine
Temouchent
-
WA Mostaganem
USM El Harrach
-
CA Batna
ANGOLA
Girabola
Bravos do Maquis
-
Academica Lobito
Recreativo Libolo
-
CD Lunda Sul
Sporting Cabinda
-
Sagrada Esperanca
Interclube
-
Petro de Luanda
Kabuscorp
-
Sao Salvador
BENIN
Championat National, Championship Group
Dadje
-
Requins
Espoir Savalou
-
ASPAC
BENIN
Championat National, Relegation Group
ASVO
-
Aiononvi
Adjidja
-
Avrankou Omnisport
Aziza
-
Djeffa
Dynamique Djougou
-
Tonnerre Abomey
JAC
-
Etoile Filante CT
JSO
-
AS Police
BURKINA FASO
Premier League
Douanes
-
ASFA-Yennenga
Rahimo
-
Etoile Filante
SONABEL
-
RC Bobo-Dioulasso
ASFA-Yennenga
-
Rahimo
Etoile Filante
-
ASF Dioulasso
Kadiogo
-
Majestic
RC Bobo-Dioulasso
-
ASEC-K
Royal
-
USFA
Salitas
-
SONABEL
Sporting Cascades
-
Douanes
BURUNDI
Primus League
Aigle Noir
-
Tigre Noir
Kayanza
-
Inter Star
Le Messager Ngozi
-
LLB Amasipiri
Moso Sugar
-
Musongati
Olympic Star
-
Dynamik
Rukinzo
-
Flambeau du Centre
Telaviv
-
VitalO
CABO VERDE
Campeonato Nacional
Academica Boavista
-
Derby FC
Academica do Fogo
-
Juventude do Norte
Palmeira FC
-
Barreirense FC
Ultramarina
-
Os Sanjoanenses
CONGO
Ligue 1
AC Leopards
-
CARA Brazzaville
Nathalys
-
Kondzo
COTE DIVORE
Ligue 1
Denguele
-
SOA
Bouake
-
Stella
Korhogo
-
Zoman
Mouna
-
SOL FC
DR CONGO
Super Ligue, Championship round
Lubumbashi Sport
-
TP Mazembe
TP Mazembe
-
Saint Eloi Lupopo
DR CONGO
Super Ligue, Relegation round
Tshinkunku
-
Blessing
Sanga Balende
-
US Panda
DJIBOUTI
Division 1
CDC Q7
-
Dikhil
AS Port
-
SDC Group
EGYPT
Premier League
Pharco
-
Ismaily SC
Al Ahly Cairo
-
El Gounah
Dakhlia
-
Ceramica Cleopatra
ESWATINI
Premier League
Eswatini Rangers
-
Moneni Pirates
Ezulwini United
-
Manzini Sea Birds
Illovo
-
Manzini Wanderers
Madlenya
-
Denver
ETHIOPIA
Premier League
Sidama Bunna
-
Welayta Dicha
Hadiya Hosaena
-
Fasil Ketema
GAMBIA
GFA League
Real Banjul
-
Bombada
Team Rhino
-
Armed Forces
Wallidan
-
Banjul Utd
GHANA
Premier League
Karela
-
Nations
GUINEA
Ligue 1
Renaissance FC
-
Gangan
SOAR Coyah
-
Flamme Olimpique
Wakirya
-
Horoya
KENYA
Premier League
KCB
-
Kariobangi Sharks
Muhoroni Youth
-
Bidco United
Muranga SEAL
-
Gor Mahia
Sofapaka
-
Shabana
LESOTHO
Premier League
ACE Maseru
-
Liphakoe
LMPS
-
Machokha
Manonyane
-
CCX
Matlama
-
Likila United
LIBYA
Premier League
Al Akhdar
-
Alahly Benghazi
Al Moroooj
-
Al-Anwar
Al Sadaqa
-
Al-Hilal FC
Al Tahaddi
-
Al-Nasr Bingazi
Al-Suqoor
-
Al Taawun
MALAWI
Super League
Baka City
-
Silver
Big Bullets
-
Mighty Wanderers
Ekwendeni Hammers
-
Moyale Barracks
Moyale Barracks
-
Ekwendeni Hammers
MALI
Premier League
Bougouni
-
ASKO
Onze Creauteurs
-
USC Kita
Police Bamako
-
US Bougouba
MAURITANIA
Premier League
AC Douane
-
Inter Nouakchott
Inter Nouakchott
-
AC Douane
Chemal
-
Nouadhibou
MAURITIUS
Super League
Port Louis
-
Entente Boulet
MOROCCO
Botola 2
JS El Massira
-
Rapide Oued Zem
OCK Khouribga
-
Chabab Atlas
Ol. Dcheira
-
Racing Casablanca
WAF Fes
-
Ittifaq Marrakech
MOZAMBIQUE
Mocambola
Costa do Sol
-
Songo
RWANDA
National League
Amagaju
-
Sunrise
Bugesera
-
Rwamagana City
FC Police
-
Etoile deEst
Marines
-
Musanze
SENEGAL
Ligue 1
DSC FC
-
Linguere
Diambars
-
Ouakam
SEYCHELLES
First Division
Cote DOr
-
Lightstars
FC Saint Louis
-
Foresters FC
SIERRA LEONE
Premier League
Bai Bureh Warriors
-
Luawa
Bo Rangers
-
Wusum Stars
Kholifa Stars
-
Ports Authority
Lamboi
-
Freetown City
Mighty Blackpool
-
Old Edwardians
Real Republicans
-
Wilberforce Strikers
SOMALIA
First Division
Raadsan
-
Dekedda
SOUTH AFRICA
National cup
Chippa United
-
Orlando Pirates
SOUTH AFRICA
Diski Challenge
Golden Arrows U-23
-
Chippa United U-23
Cape Town Spurs U-23
-
Polokwane City U-23
Kaiser Chiefs U-23
-
Sekhukhune United U-23
Moroka Swallows U-23
-
Stellenbosch U-23
Royal AM U-23
-
AmaZulu U-23
TANZAINIA
Ligi Kuu Bara
JKT Tanzania
-
Geita Gold
Singida Big Stars
-
Dodoma Jiji
Kinondoni MC
-
Kagera Sugar
TOGO
Championnat National
Barracuda
-
Dynamic Togolais
Binah
-
Gomido
Kakadl
-
Gbohloe-su Des Lacs
Binah
-
Barracuda
Doumbe de Mango
-
Semassi
Dynamic Togolais
-
Tambo
Entente-2
-
Kara
Espoir Tsevie
-
ASKO de Kara
Gomido
-
Gbikinti Bassar
OTR
-
Gbohloe-su Des Lacs
Unisport
-
Kakadl
TUNISIA
Ligue 1, Championship Group
Etoile du Sahel
-
Monastir
TUNISIA
Ligue 1, Relegation Group
AS Slimane
-
Ben Guerdane
Bizertin
-
Olympique Beja
Tataouine
-
Metlaoui
TUNISIE
Ligue 2
Kerkennah
-
Gabes
Moknine
-
Esperance de Zarzis
Rades
-
Omrane
Rejiche
-
Djelma
Sidi Bouzid
-
Mahdia
UGANDA
National cup
NEC FC
-
BUL
ZAMBIA
Super League
Trident
-
Nkwazi
ZAMBIA
Absa Cup
Kabwe Warriors
-
FC MUZA
Nchanga Rangers
-
Red Arrows FC
ZIMBABWE
Premier League
Bikita Minerals
-
TelOne
Chicken Inn
-
Dynamos
Herentals
-
Yadah
Ngezi Platinum FC
-
Bulawayo Chiefs
Platinum
-
Green Fuel
ZPC Kariba
-
Manica
ARUBA
Division di Honor, Championship Group
Deportivo Nacional
-
River Plate Ar.
Dakota
-
Britannia
COSTA RICA
Primera Division, Clausura
Perez Zeledon
-
CS Herediano
Sporting San Jose
-
LD Alajuelense
DOMINICAN REPUBLIC
LDF
Delfines Del Este
-
San Cristobal FC
Universidad QM
-
Atlantico FC
EL SALVADOR
Primera Division, Clausura
Dragon
-
Isidro Metapan
FAS
-
Aguila
Fuerte San Francisco
-
11 Deportivo
Municipal Limeno
-
Alianza
Platense Municipal
-
Firpo
Santa Tecla
-
Jocoro
GRENADA
Premier League
Camerhogne
-
Hard Rock
Fontenoy United
-
Hard Rock
Hurricanes
-
SAB Spartans
Mt. Rich
-
St. Johns
Queens Park Rangers FC
-
Shamrock FC
GUATEMALA
Liga Nacional, Playoffs
Antigua GFC
-
Mixco
HONDURAS
Liga Nacional, Playoffs
CD Olimpia
-
Real Espana
MEXICO
Liga Femenil, Clausura - Women
Tijuana W
-
Leon W
Pumas W
-
Queretaro W
Pachuca W
-
Tigres W
Monterrey W
-
Guadalajara W
Santos Laguna W
-
Mazatlan W
Juarez W
-
America W
MEXICO
Liga Premier Serie A, Playoffs
Venados
-
Petroleros Salamanca
Alacranes de Durango
-
Tritones Vallarta
Gavilanes FC
-
Reynosa
Tecos
-
Mineros Zacatecas
Irapuato
-
Aguacateros de Periban
Tampico Madero
-
Inter Playa Del Carmen
MEXICO
Liga Premier Serie B, Playoffs
Uruapan
-
Artesanos Metepec
Ayense
-
Santiago
MEXICO
U-23 League, Playoffs
Cruz Azul U-23
-
Pumas U-23
Pachuca U-23
-
Puebla U-23
Puebla U-23
-
Pachuca U-23
Pumas U-23
-
Cruz Azul U-23
NICARAGUA
Liga Primera, Playoffs
Jalapa FC
-
Diriangen
Deportivo Ocotal
-
Real Esteli
USA
NWSL - Women
Gotham W
-
North Carolina W
Portland Thorns W
-
Washington Spirit W
USA
USL Championship
Memphis 901
-
Tampa Bay
Charleston Battery
-
Hartford Athletic
Loudoun United
-
Detroit City
North Carolina
-
Rhode Island
Pittsburgh Riverhounds
-
Miami
Birmingham Legion
-
Tulsa Roughnecks
San Antonio FC
-
Oakland Roots
Colorado Springs
-
El Paso Locomotive
Monterey Bay
-
Indy Eleven
Las Vegas Lights
-
New Mexico United
Phoenix Rising
-
Sacramento Republic
USA
USL League One
Forward Madison
-
Greenville
Union Omaha
-
Tormenta
USA
MLS Next Pro
New England-2
-
Chicago Fire-2
FC Cincinnati-2
-
Crown Legacy
Chattanooga FC
-
Orlando City-2
USA
NISA
Michigan Stars
-
Maryland Bobcats
LA Force
-
Irvine Zeta
ARGENTINA
Primera Nacional
Defensores Unidos
-
San Telmo
Atlanta CA
-
Chaco For Ever
Almirante Brown
-
Defensores Belgrano
Arsenal S
-
Agropecuario
Deportivo Madryn
-
Atletico Rafaela
Estudiantes de Caseros
-
Patronato de Parana
Gimnasia Mendoza
-
Deportivo Maipu
San Miguel
-
Atletico Guemes
CA Mitre
-
Deportivo Moron
San Martin SJ
-
Guilermo Brown
Aldosivi
-
Temperley
San Martin Tucuman
-
All Boys
ARGENTINA
Primera B, Apertura
Argentino Quilmes
-
Dock Sud
Canuelas
-
Acassuso
Comunicaciones
-
Villa San Carlos
Ferrocarril Midland
-
Urquiza
ARGENTINA
Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste GP
-
Argentino MM
Deportivo Rincon
-
Santamarina
Union Sunchales
-
Crucero del Norte
Boca Unidos
-
Juventud Antoniana
Sarmiento de La Banda
-
San Martin Formosa
ARGENTINA
Primera C, Apertura
Argentino Rosario
-
Defensores de Cambaceres
El Porvenir
-
Juventud Unida SM
Ituzaingo
-
Atletico Lugano
Real Pilar
-
CA Atlas
Yupanqui
-
Victoriano Arenas
ARGENTINA
Primera A, Apertura - Women
Ferro W
-
Newells Old Boys W
Rosario Central W
-
Urquiza W
Gimnasia La Plata W
-
River Plate W
BRAZIL
Serie B
Chapecoense
-
America MG
Vila Nova
-
Operario PR
Ituano
-
Novorizontino
BRAZIL
Serie C, First stage
Confianca
-
Tombense
Nautico
-
Ypiranga Erechim
Floresta
-
Ferroviaria
Sao Jose RS
-
Volta Redonda
BRAZIL
Serie D
Jacuipense
-
Sergipe
Real Brasilia
-
Ipora
Santo Andre
-
CAP Patrocinense
Real Noroeste
-
Portuguesa RJ
Altos
-
Moto Club MA
Maranhao
-
River
Nova Iguacu
-
Serra
Novo Hamburgo
-
Concordia AC
ASA
-
Petrolina
Ipatinga
-
Itabuna
Pouso Alegre
-
Sao Jose
Tocantinopolis
-
Cameta
Hercilio Luz
-
Avenida SC
Sao Raimundo RR
-
Manauara
Agua Santa
-
Maringa
Rio Branco
-
Princesa Solimoes
Uniao Rondonopolis
-
Capital Cf
BRAZIL
Gaucho 2
Aimore
-
Monsoon
Pelotas
-
Lajeadense
BRAZIL
Brasiliero A2 - Women
Juventude W
-
Doce Mel W
Amazonia W
-
Uniao Desportiva W
Remo W
-
Sport Recife W
Mixto W
-
Minas W
BRAZIL
Paulista U-20
Corinthians U-20
-
Aster Brasil U-20
Palmeiras U-20
-
Nacional SP U-20
RB Bragantino U-20
-
Metropolitano U-20
Santos U-20
-
Mauaense U-20
Sao Paulo U-20
-
Gremio Osasco U-20
BRAZIL
Goiano 2
Centro Oeste
-
Santa Helena
BRAZIL
Matogrossense 2
Acao
-
Pocone
Campo novo
-
Caseres
Juara
-
Santa Cruz MT
CHILE
Primera B
Deportes Temuco
-
Deportes Santa Cruz
Magallanes
-
Barnachea
Santiago Morning
-
Santiago Wanderers
U. Concepcion
-
U. San Felipe
San Luis de Quillota
-
Recoleta
CHILE
Segunda Division
Osorno
-
Linares Unido
Lautaro de Buin
-
Puerto M
Provincial Ovalle
-
Concon National
COLOMBIA
Liga - Women
Deportivo Cali W
-
La Equidad W
Pasto W
-
Real Santander W
Junior W
-
America Cali W
PARAGUAY
Division Intermedia
Fernando de la Mora
-
Martin Ledesma
Rubio Nu
-
Deportivo Santani
PERU
Liga - Women
Cesar Vallejo W
-
Defensores W
Dep. Municipal W
-
U. de Deportes W
PERU
Liga 2
Alianza Universidad
-
Huaral
Juan Aurich
-
Molinos El Pirata
URUGUAY
Segunda Division, Playoffs
Torque
-
Juventud
VENEZUELA
Primera Division, Playoffs
Deportivo La Guaira
-
Metropolitanos
Inter de Barinas
-
Universidad Central
VENEZUELA
Segunda Division
Nueva Esparta
-
Atletico La Cruz
Yaracuyanos
-
Aragua
Maritimo SC
-
Miranda
AUSTRALIA
Queensland Premier League 2
Magic United
-
North Star
Ipswich Knights
-
Pine Hills
AUSTRALIA
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers
-
St. Albans Saints
South Melbourne
-
Avondale FC
Heidelberg United
-
Manningham United
Port Melbourne
-
Dandenong City
AUSTRALIA
NPL South Australia
Modbury Jets
-
FK Beograd
Para Hills
-
Adelaide Olympic
Adelaide United U-21
-
Adelaide Comets
MetroStars
-
South Adelaide
Croydon Kings
-
Adelaide City
AUSTRALIA
NPL Western Australia
Floreat Athena
-
Balcatta
Fremantle City
-
Perth Glory-2
Inglewood United
-
Armadale
Olympic Kingsway
-
Perth
Stirling Macedonia
-
Perth RedStar
Western Knights
-
Bayswater City
AUSTRALIA
NPL New South Wales
Sutherland Sharks
-
Rockdale Ilinden
St George Saints
-
Sydney Olympic
Blacktown City
-
NWS Spirit
Marconi Stallions
-
Hills Brumbies
St George City
-
Manly United FC
Sydney United
-
Western Sydney-2
Wollongong Wolves
-
Central Coast Mariners-2
AUSTRALIA
NPL Tasmania
South Hobart
-
Riverside Olympic
Clarence Zebras
-
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
-
Devonport City
Launceston United
-
Launceston City
AUSTRALIA
NPL Northern NSW
Maitland
-
Charlestown Azzurri
New Lambton
-
Lambton Jaffas
Cooks Hill United
-
Edgeworth Eagles
Newcastle Olympic
-
Adamstown Rosebuds
Valentine
-
Broadmeadow Magic
Weston Workers
-
Lake Macquarie
AUSTRALIA
NPL Capital Territory
Canberra Olympic
-
Tuggeranong United
Monaro Panthers
-
Cooma Tigers
Canberra
-
OConnor Knights
Gungahlin
-
Yoogali CT
AUSTRALIA
W-League, Final Rounds - Women
Melbourne City W
-
Sydney FC W
AUSTRALIA
NPL Victoria Youth League
Dandenong Thunder U-23
-
Melbourne Knights U-23
South Melbourne U-23
-
Avondale U-23
Heidelberg United U-23
-
Manningham United U-23
Green Gully U-23
-
St. Albans Saints U-23
Port Melbourne U-23
-
Dandenong City U-23
AUSTRALIA
NPL Victoria League 2
Langwarrin
-
Northcote City
George Cross
-
North Geelong
Werribee City
-
Bentleigh Greens
Melbourne City U-21
-
Eastern Lions
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 2
Northern Tigers
-
Dunbar Rovers
Bankstown City
-
Bonnyrigg White Eagles
Blacktown Spartans
-
Macarthur Rams
Inter Lions
-
SD Raiders
Mt Druitt Town
-
Hakoah Sydney City
Rydalmere Lions FC
-
Dulwich Hill
UNSW
-
Bulls Academy
AUSTRALIA
South Australia Stage League 1
Adelaide Blue Eagles
-
Western Strikers
Adelaide Victory
-
Adelaide Vipers
Cumberland United
-
Adelaide Cobras
Fulham United
-
West Adelaide
Playford City
-
West Torrens Birkalla
Sturt Lions
-
Salisbury United
AUSTRALIA
Queensland Premier League 3
Western Spirit
-
Univ. Queensland
North Brisbaine
-
Newmarket
Redcliffe Dolphins
-
North Pine
AUSTRALIA
NPL Victoria League 3
Boroondara-Carey
-
Pascoe Vale
Doveton
-
Nunawading City
Melbourne Srbija
-
Beaumaris
Goulburn Valley Sun
-
Box Hill United
AUSTRALIA
North NSW League 1
Thornton Redbacks
-
Singleton Strikers
Toronto Awaba
-
Kahibah
Belmont Swansea
-
South Cardiff
Wallsend
-
Cessnock City
AUSTRALIA
NPL New South Wales League 3
Parramatta Eagles
-
Hawkesbury City SC
Gladesville Ryde
-
Newcastle Jets-2
Bankstown United
-
Granville Rage
Fraser Parks
-
Central Coast United
Prospect United
-
Sydney University
South Coast Flame
-
Camden Tigers
AUSTRALIA
NPL Northern NSW - Women
Charlestown Azzurri W
-
Broadmeadow Magic W
Maitland W
-
Warners Bay W
Mid Coast W
-
Adamstown Rosebuds W
AUSTRALIA
NPL Queensland - Women
Peninsula Power W
-
Souths United W
Gold Coast United W
-
Lions W
Brisbane City W
-
Sunshine Coast W
Mitchelton W
-
Brisbane Olympic W
AUSTRALIA
Capital Territory NPL2
West Canberra Wanderers
-
Canberra Juventus
Wagga City Wanderers
-
Canberra White Eagles
Belconnen United
-
ANU
Brindabella
-
Queanbeyan City
AUSTRALIA
Western Australia State League 1
Cockburn City
-
Gosnells City
Gwelup Croatia SC
-
Dianella White Eagle
Mandurah City
-
Joondalup United
Murdoch Melville
-
Subiaco
Nedlands
-
Kingsley Westside
Sorrento FC
-
Rockingham City
FIJI
Premier League
Lautoka
-
Tailevu Naitasiri
Nadi
-
Suva
Nagroda
-
Nasinu
Navua
-
Labasa
Rewa
-
Ba
See all 1498 games ›